На честь Дня Захисника України, який наша країна відзначила 14 жовтня 2016 року вже вдруге, редакція Podrobnosti.ua і команда Impression Electronics запустили конкурс історій про учасників АТО.

Користувачі соціальних мереж ділилися історіями з життя знайомих учасників бойових дій і волонтерів, а ми відібрали автора кращої з історій, щоб нагородити її героя цінним призом - преміальним смартфоном ImSmart C501.

Кілька найбільш зворушливих і вражаючих історій ми опублікуємо тут.

Максим Василець пише, що всіх його друзів-військових об'єднує волонтер Ольга Олійник.

"Вона з самого початку війни, ще з окупації Криму, почала допомагати нашим військовим. Збирала і передавала допомогу в окупований штаб ВМС в Севастополі, потім допомагала різним військовим підрозділам. Навчає солдат тактичної медицині, як надати собі і побратиму першу допомогу в бою. у неї є грамоти і навіть медаль ветерана 81 Бригади .... Але це не головне. головне те, що всіма способами вона захищає нашу рідну Україну і свій рідний Донбас ", - поділився користувач.

Ганна Охріменко розповіла про брата своєї подруги Олександра Шевченка, який лежить в лікарні з порваними зв'язками.

"У АТО отримав контузію і осколки по тілу. Хочу сказати, що будь-який хто там був і є, заслуговує на такий подарунок", - написала учасниця.

Ярослава Мізано написала про журналіста Олександра Войтко, який воює на Донбасі.

"Хоч має маленьку дитину та переспективну роботу, все ж віконує свою головну задачу - захіщає Україну. Я розумію, что ВІН лишь один з тисяч, и такого подарунку вартий КОЖЕН з наших вояків. І знаю, что є люди, Яким грошовий еквівалент такого телефону може Врятувати життя ....Слава Україні! І хлопці-вояки, зі святом! ", - Поділилася Ярослава.

Ну і історія-переможець.

Людмила Кучеренко з Павлограда розповіла про свого батька.

"2 роки тому 14 жовтня мій тато Василь Романюк захищав Донецький аеропорт ... Це був не найкращий день його життя. Жовтень 2014 року він провів під постійними обстрілами ... Через 2 роки, саме в жовтні, йому сняться сни про аеропорт і прокидається вночі, і нібито чує запах пороху. Дуже хочу, щоб він отримав цей смартфон, як нагороду за те, що він 2 роки тому стояв на захисті аеропорту! ", - написала Людмила.

Смартфон для героя відправився до батька Людмили Кучеренко - Василя Романюка в Павлоград.

Підсумком конкурсу стало не тільки визначення переможця, а й привід ще раз згадати про подвиг кожного, хто захищає нашу країну, і віддати їм належне.