Нова українська школа – нові можливості в сфері освіти!

18 серпня пройшла Всеукраїнська серпнева конференція педагогічних представників, яка зібрала освітян та поважних гостей для обговорення пілотного проекту «Нова українська школа». Компанія Навігатор Корпорейшн разом з видавництвом «Розумники» презентували на заході свої рішення, спеціально розроблені з урахуванням потреб освітньої галузі.


Конференцію відвідали понад 250 освітян з усієї України, які чудово розуміють наскільки важливо рухатися школам в ногу із часом. Саме від якісної освіти, яку отримають юні українці, залежить майбутнє, яке вони будуватимуть у країні! 


Серед поважних гостей події – Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Міністр освіти і науки Лілія Гриневич та заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей. 


На стенді «Розумники» були представлені кращі сучасні розробки та комплексні рішення для освіти, які можуть використовуватися в проекті «Нова українська школа». Зокрема, унікальний спільний продукт Impression Electronics і «Розумніків» - учнівський ноутбук в патріотичному жовто-блакитному корпусі Impression 110 Education Series на базі процесора Intel та ОС Windows 10, що вже прийшовся до смаку школярам, а у поєднанні з іншими елементами екосистеми «Розумний клас» дозволяє учням молодшої школи продуктивно вчитися граючи.

З рішеннями Smart Kids вже цього року стартує навчання в понад 200 школах по всій Україні. Понад 7000 школярів отримають можливість спробувати нові технології в системі освіти.