Закриття фестивального сезону разом з «Осіннім У пошуках Made in Ukraine»!

Все що потрібно знати про ці вихідні! Сонячна погода та фестиваль на Контрактовій площі разом з командою «В пошуках Made in Ukraine». В програмі – шопінг, смачна їжа, чудова музика та неймовірний настрій!  

В рамках фестивалю, що відбудеться 30 вересня та 1 жовтня на площі в центрі міста майже півтисячі учасників з різних куточків України представлять товари українського виробництва: товари для дому та декору, текстиль, осінні колекції одягу та взуття, косметика та смачні різноманітні страви від українських шеф-кухарів.


Не хвилюйтесь, якщо осіння температура повітря буде не такою високою, із запальними DJ, теплими напоями та усмішками учасників ви залишитесь по-справжньому задоволеними.

Impression Electronics вже в котре, представить свою продукцію на фестивалі, і в черговий раз порадує якісними, доступними гаджетами – смартфонами, планшетами, трансформерами.  

Проект блогера Юлії Савостіної «У пошуках Made in Ukraine» – наймасштабніший проект в Україні, створений для комунікування українських виробників з користувачами. Ми раді буди частиною драйвового заходу, покликаного розвивати і популяризувати українські бренди.

До зустрічі на фестивалі вже цих вихідниїх «У пошуках Made in Ukraine»!