Новини зі сфери освіти: Виставка «Інноватика в сучасній освіті - 2017»

24-26 жовтня в стінах Палацу дітей та юнацтва м. Києва відбулася ІХ Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті - 2017»: 585 учасників із 23 регіонів України, Чехії, Словаччини, Австрії, Канади, США, Швейцарії, Німеччини; 62 тематичних заходи; 11 тисяч відвідувачів. 

 

Рішення у складі: жовто-блакитного планшета-трансформера «Impression 110 Education Series» для початкової школи 1-4 класи та інклюзивної освіти (дітей з особливими освітніми потребами) та навчальні програми  від «Розумників» були представлені на спільному стенді «Сучасні рішення для освіти 2017-2018»

 

Найбільшу зацікавленість відвідувачі проявили до: 

1. Учнівського планшету Impression 110ES.

2. Корекційно-розвиваючого комплексу Speech Therapy для навчання дітей з порушеннями слуху та мовлення.

3. Smart Teach – інтерактивне робоче місце вчителя початкових класів.

Все це запроваджується як «Розумний клас» за проектом Smart Kids за підтримки міжнародних компаній Microsoft, Intel та Міністерства Освіти і Науки

 

Мультимедійне видавництво «Розумники» було нагороджене золотою медаллю та диплом за успішний проект Smart Kids.  

В рамках виставки проходили семінари та тренінги, завдяки яким вчителі отримали нові ідеї та підходи до викладання із комп’ютерною технікою Impression 110ES, ознайомились з новітніми технологіями. Додому привезли досвід як впроваджувати набуті знання в своїх школах. А для наймолодших інтерактивне навчання – це можливість навчатись граючись, вирішувати цікаві задачки, дивитись мультики та розвиватись. Така система дозволяє учням початкової школи отримувати якісну освіту, засвоювати всю інформацію та не стомлюватись від безкінечних пояснень вчителя.