Говори українською правильно!

Сьогодні українська мова з кожним днем стає все популярнішою, але почути правильну літературну мову – буває складно. Всі ці наголоси, вимова, відмінювання, правила, з’являються нові запозичені словечка: «дедлайн», «тімбілдінг», «вайб». Складно не заплутатись!

Команда Impression Electronics розуміє наскільки важливо вивчати рідну мову та вживати слова правильно. Саме тому Impression спільно з телеканалом «UA.Перший» розпочинають серії пізнавальних програм «Лайфхак українською».


«Лайфхак українською» - це короткометражні шоу з ведучим Дмитром Хоркіним, в якому аналізують найпоширеніші «ляпи» українською. Наприклад, як правильно «Задавати питання» чи «Ставити питання» або «Не дивлячись ні на що» чи «Не зважаючи ні на  »?

Команда проекту переконана, що нація починається з мови. Тож не забувайте спілкуватися українською, вмикати та писати «будь ласка» окремо!

Impression Electronics розуміє наскільки важливо підтримувати та вдосконалювати освітню систему. Саме тому  бренд  став одним із партнерів проекту Smart Kids, створивши разом з партнером «Розумники» інноваційний продукт  - учнівський планшет-трансформер 110 ES на базі процесора Intel,  який активно використовується учнями молодшої школи та дозволяє дітям навчатись граючись. Інтерактивна форма подачі матеріалу, об’єктивність та наочність, в комплексі з традиційними методами створюють учням комфортні умови для розвитку.

Анонс програми:  

 

Слідкувати за свіжими випусками можна тут: https://www.youtube.com/playlist?list=PL9aDK_7u4r7c9u1lieLlO9kRAmq7lCDiP