Ювілейна «Х Зимова Студреспубліка» за підтримки Impression Electronics

Ювілейна «Х Зимова Студреспубліка» відбулася у Карпатах, на Буковині,  і отримала тему: «Україна і людство: що ми можемо зробити для Світу?». Учасники й експерти разом працювали над майбутнім, яке виникає в результаті розвитку штучного інтелекту, блокчейну, робототехніки, біотехнологій і кіберімплантації тощо.

Учасники проаналізували, що наразі ми маємо глобальні проблеми: реабілітація війни як буцімто «незашкварного» інструменту, загроза ядерної катастрофи, ксенофобія, жахлива екологія, бідність і збільшення нерівності, загрози цифрової, роботизованої та трансгуманістичної несвобод, примітивізація глобальних цілей тощо.

Протягом оргдіяльнісної гри утворювалося декілька позицій щодо майбутнього людства: віртуальна реальність, безсмертя, нові види енергії, пакет біотехнологічного забезпечення, визволення від біологічного рабства, світ без бідних, план духовної ієрархії планети тощо, але «дожили» до фіналу лише 4 основних:

  • «Рушії», позиція, яка працювала над устроєм організації, що здатна до просвітництва й осяяння людства смислами свободи й рівних можливостей у сучасному світі;
  • «Освіта», її автори працювала над модернізацією освіти, фіксуючи безальтернативність нового просвітництва. Це була ключова позиція гри, котра консолідувала всіх учасників й експертів;
  • «Децентралізована автономна організація (ДАО)»: розробка штучного інтелекту та віртуальної реальності;
  • «Звільнення від біологічного рабства», позиція яка пропрацьовувала сценарії переходу до віртуального життя.

Отже, ключове, що ми можемо зробити для світу — це готувати людей, які здатні до критичного мислення та рефлексії. Тобто взяти на себе задачу нового просвітництва.

Постійний партнер "Студреспублики" Impression Electronics як завжди підготував для республіканців подарунки та радо підтримав захід.

Приємно, що активна молодь прагне і має натхнення змінювати світ навколо і жити за новими правилами.