Зустрічайте нові ПК Impression на базі процесором AMD Ryzen ™ 3 і AMD Ryzen ™ 5

У першому кварталі 2018 року український бренд Impression Electronics оновив модельний ряд базової лінійки HomeBox і більш просунутої CoolPlay рішеннями на базі чотириядерних процесорів AMD Ryzen ™ 3 2200G і AMD Ryzen ™ 5 2400G.

Особливістю цих процесорів є використання унікальної технології обробки даних від компанії AMD, яка націлена на забезпечення більшої продуктивності для різнорівневих завдань, а також підтримка інтелектуальних технологій: AMD SenseMI (для гнучкого налаштування продуктивності процесора в залежності від навантаження), Radeon FreeSync ™ (для поліпшення плавності відео) і Enmotus FuzeDrive ™ (для контролю і прискорення часу завантаження).

Вбудована в процесор фірмова графіка Vega дозволяє досягати високої продуктивності в іграх і знизити тепловиділення всередині корпусу, при цьому залишаючи систему досить бюджетною.

4 моделі, представлені в лінійці Homebox, призначеної для домашнього використання, офісних і нескладних мультимедійних завдань, користуються графічними можливостями вбудованого відеоядра.

Для процесора AMD Ryzen ™ 3 2200G, встановленого в Impression HomeBox A0118 і Impression HomeBox A1118 це Radeon ™ Vega 8 Processor Graphics на кристалі. Процесор AMD Ryzen ™ 5 2400G оснащений Radeon ™ Vega 11 Processor Graphics, що дає моделям Impression HomeBox A2118 і Impression HomeBox A3118 переваги у  багатопоточності та плавності ігрового процесу.

Для двох новинок лінійки CoolPlay, націленої на геймерів-початківців і любителів казуальних ігрових проектів, графічні можливості посилені дискретною відеокартою на базі чіпсета Radeon RX 560 4GB від AMD.

Обидві моделі, Impression CoolPlay A1118 і Impression CoolPlay A2118, зібрані в стильних ігрових корпусах GAMEMAX H603 з привабливим яскраво-синім світлодіодним підсвічуванням вентиляторів і відмінними можливостями для установки додаткового охолодження, отримали по 1 Тб HDD-накопичувача, по 8 ГБ швидкої і енергоефективної пам'яті DDR4  і блок живлення потужністю 550 Вт.

Розрізняються вони ЦП - AMD Ryzen ™ 3 2200G в молодшій моделі Impression CoolPlay A1118 і AMD Ryzen ™ 5 2400G в більш продуктивній Impression CoolPlay A2118.

Новинки доступні для купівлі на сайті виробника impression.ua  і в інтернет-магазинах.