Придбати в кредит

Шукай позначку “Купити в розстрочку” в картці обраного товару та скористайся можливістю розділити вартість товару на 3, 6 чи 10 щомісячних платежів.

Переваги розстрочки

     Без банків, без довідки про доходи, оформлення замовлення не виходячи з дому.

     Скористуватися перевагами розстрочки можна у будь-якій точці України.

     Жодних прихованих платежів  - розстрочка оформляється на безготівкову вартість товару, кількість платежів та їх суми є остаточними, додаткових платежів чи комісій не нараховується.

     Отримання товару відбувається після підписання договору та отримання першого платежу, а решта суми сплачується помісячно відповідно до умов обраного пакету розстрочки.

Інструкція - Як скористатися розстрочкою?

1. Товари, які можна придбати в розстрочку, позначені відповідною відміткою.  2. Обирайте “Купити в розстрочку”  і переходьте до оформлення замовлення.


3. Інформація про умови розстрочки та суми платежів з`явиться у вікні під сумою замовлення. Для того, щоб обрати пакет розстрочки, заповніть обов`язкові поля та контактну інформацію і натисніть “Оформити замовлення”


4. Оберіть пакет розстрочки на 3, 6 або 10 платежів та натисніть “Оформити” 


5. Заповніть анкету з персональними даними та натисніть “Оформити”

6. Відправте листа з скан-копіями чи фотографіями  всіх сторінок паспорту та ідентифікаційного коду на пошту paylater7@gmail.com та чекайте дзвінка-підтверження від менеджера.Важливо знати 

 Після сплати першого внеску, ви отримуєте товар та підписуєте договір розстрочки. Решту платежів ви оплачуєте в будь-якому банку, терміналі або онлайн починаючи з наступного місяця в термін до 20 числа.

Будь-які додаткові платежі або страховки відсутні - повна вартість товару з урахуванням розстрочки буде відома вам до внесення першого платежу.