Ультрабуки

  1. Impression U141-i34010
    Impression U141-i34010
    Ультрабук Impression U141-i34010 екран 14" (1366x768) HD LED / двоядерний Intel Core i3-4010U 1.7 ГГц / RA...
    Ціна 12 499 

Ультрабук - відносно новий клас пристроїв, покликаний змінити думку споживача про звичні ноутбуки, як про громіздкі і не дуже привабливі зовні рішення. На відміну від ноутбука, ультрабуки, переважно, мають невелику масу до 2 кг, тонкі корпуси, і потужну начинку.
Компактні, легкі, швидкі і довгограючі - ось головні особливості цього класу пристроїв.

Що таке ультрабук?

Сам термін Ultrabook і базові принципи були розроблені компанією Intel. За деякими винятками ультрабуками вважаються лептопи до 20 мм завтовшки і 2 кг за масою. Ультрабук може оснащуватися процесорами ультранизьковольтної лінійки Core i3, Core i5 та Core i7. Чіпи цієї серії можуть забезпечити комфортну роботу не тільки в офісних додатках та базових завданнях, але і в графічних редакторах або при нескладному монтажі відеороликів. За рахунок скромного енергоспоживання ядер, а також батареї високої ємності ультрабуки здатні працювати набагато довше, ніж класичні ноутбуки, забезпечуючи не менше 6 годин відтворення HD-відео від одного заряду акумулятора. Подібні показники роблять ультрабук хорошим кандидатом на роль супутника у відрядженні або для тих, хто багато працює у відриві від розетки.
Також цікавою особливістю ультрабуків є наявність твердотільних накопичувачів. Традиційно, встановлюють SSD ємністю 128, 256 або 512 ГБ. Варто нагадати, що використання цього типу сховища значно прискорює копіювання та переміщення файлів, а також завантаження системи і роботу додатків.
Настільки продуктивному і тонкому пристрою личить елегантний дизайн - тенденцією стало «одягати» ультрабуки в металеві корпуси. Крім привабливого зовнішнього вигляду, метал також має гарну теплопровідність, що служить добру службу системі охолодження, а практичність і міцність корпусу помітно покращуються.

Де придбати ультрабук Impression?

На даний момент в арсеналі українського виробника значиться безліч пристроїв цієї категорії, проте, в продажу залишилася лише одна, найбільш збалансована модель. Ультрабук Impression U141-i34010 - це 14-дюймова модель, виконана в надтонкому корпусі (всього 19,3 мм) масою 1,9 кг. В ролі процесора виступає Intel Core i3, що працює в чотири потоки на частоті 1,7 ГГц. Об'єм оперативної пам'яті складає 4 ГБ, а сховища даних - 500 ГБ, чого повинно з лишком вистачити для ваших документів, музики і фільмів. Тривалий час автономної роботи - до 7 годин - ультрабуку Impression U141-i34010 забезпечує батарея високої ємності - 7900 мАг. Купити ультрабук можна на на сайті impression.ua, в магазинах наших партнерів або у київському шоу-румі продукції бренду Impression Electronics за адресою: вул. Старокиївська 8/12, метро «Політехнічний Інститут». Також ми доставляємо нашу продукцію по всій Україні кур'єрською службою Нової Пошти.