Шукай позначку “Купити в розстрочку” в картці обраного товару та скористайся можливістю розділити вартість товару на 3, 6 чи 10 щомісячних платежів.

Переваги розстрочки

●     Без банків, без довідки про доходи, оформлення замовлення не виходячи з дому.

●     Скористуватися перевагами розстрочки можна у будь-якій точці України.

●     Жодних прихованих платежів  - розстрочка оформляється на безготівкову вартість товару, кількість платежів та їх суми є остаточними, додаткових платежів чи комісій не нараховується.

●     Отримання товару відбувається після підписання договору та отримання першого платежу, а решта суми сплачується помісячно відповідно до умов обраного пакету розстрочки.

Інструкція - Як скористатися розстрочкою?

 

1. Товари, які можна придбати в розстрочку, позначені відповідною відміткою.  

2. Обирайте “Купити в розстрочку”  і переходьте до оформлення замовлення.

3. Інформація про умови розстрочки та суми платежів з`явиться у вікні під сумою замовлення. Для того, щоб обрати пакет розстрочки, заповніть обов`язкові поля та контактну інформацію і натисніть “Оформити замовлення”

5. Заповніть анкету з персональними даними та натисніть “Оформити” 

Після сплати першого внеску, ви отримуєте товар та підписуєте договір розстрочки. Решту платежів ви оплачуєте в будь-якому банку, терміналі або онлайн починаючи з наступного місяця в термін до 20 числа.

 

Будь-які додаткові платежі або страховки відсутні - повна вартість товару з урахуванням розстрочки буде відома вам до внесення першого платежу.