Android O практично у нас. Компанія Google заявила, що вихід повної версії планується восени 2017 року, а в середині травня відбудеться велике оновлення. Очікується, що тоді ж і побачимо готову бета-версію, але поки розробники тримають це в секреті.

P.S. Android O – оновлена версія операційної системи. Наразі «О» – це зашифрована назва. Хоча вже існує і найбільш ймовірний варіант – Oreo! «Солодко» чи не так?

Зміст:

1.      Чого очікувати від Android O?

2.      Бета-версія програми.

3.      Чи можна встановити попередній перегляд? Як це зробити і як повернутися назад?

4.      Чи варто ризикувати, встановлюючи попередню версію Android O?

Чого очікувати від Android O?

На попередньому показі Android O розробники продемонстрували декілька цікавих речей: нові способи використання шрифтів, значків, поліпшення аудіо відтворення до професійного рівня і приголомшливі методи спілкування з іншими людьми в соціальних мережах і навіть онлайн-іграх.

Багато чого розробники тримають в секреті, але і цього досить, щоб ми з нетерпінням чекали нової версії Android.

 

Бета-версія програми.

На сьогоднішній день бета-версія тестується на базі Android 7.1. Ходять чутки, що 7.1.2 буде останньою версією Android 7 для тестування бета-версії. А вже в середині травні ми зможемо спостерігати перехід на платформу Android 8, під час Google I / O 2017. Зрозуміло, що бета-версія – це, свого роду, пробник, але і він не повинен розчарувати користувача. Тому стежте за новинами та оновленнями.

 

Чи можна встановити попередній перегляд? Як це зробити і як повернутись назад?

Не варто ризикувати! Справа в тому, що можуть виникнути екстрені ситуації і смартфон буде функціонувати не так, як ви очікували. Нагадуємо, що на даному етапі це програмне забезпечення випущено тільки для розробників, які створюють щось нове і для тестувальників, які шукають помилки. Тому, якщо щось піде не так, вам не зможуть допомогти. Звичайно, якщо маєте зайвий пристрій і вам вже не терпиться випробувати програму, то можете ризикнути.

Встановивши попередню версію Android O, ви зможете повернуться до старого варіанту, перевстановивши ОС. Але цей процес вимагає додаткових знань і умінь.

Чи варто ризикувати, встановлюючи попередню версію Android O?

Скоріш за все ні! Бета-версія ще не готова для споживчої реалізації. Швидше за все, після установки гаджет почне глючити. Але якщо ви любите ризикувати, то знайте, девайс може виявитися недоступним.

Заманливо! Але перш ніж наважитись, подумайте двічі. Або дочекайтеся офіційного релізу Android O!