В стінах Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка вперше відбувся «Фестиваль Інновацій КНУ-2016», в ході якого молоді науковці, студенти та аспіранти представили та захистили свої наукові проекти. Фестиваль відкрив свої двері для широкої аудиторії, зокрема його відвідали науковці та студенти, представники влади, бізнесу та потенційні інвестори.

Головною метою Фестивалю Інновацій стало створення платформи для діалогу між бізнесом та наукою, в ході якого креативні студенти та науковці отримають змогу реалізувати свої задуми, залучити інвесторів, обмінятися досвідом із колегами та втілити проекти в життя.

 

Журі фестивалю, яке складалось з представників інвестиційних фондів та бізнесу, відзначило найкращі наукові проекти та нагородило їх планшетами від інноваційного партнеру заходу - українського бренду Impression Electronics.

Список проектів-переможців:

  • 1 місце - “Нові біоцидні препарати для тривалого знезараження перев’язочних і гігієнічних матеріалів та одягу” (Хімічний факультет КНУ ім. Тараса Шевченка)
  • 2 місце - “Біологічний захист сільськогосподарських та декоративних рослин від бактеріозів з використанням вірусів бактерій” (ННЦ «Інститут біології та медицини»)
  • 3 місце - “Система моделювання засобів реабілітації для лікування опорно-рухової системи людини” (Факультет комп’ютерних наук і кібернетики КНУ ім. Шевченка)

 

В рамках Фестивалю Інновацій відбувся конкурс стартапів, на якому було представлено декілька десятків стартап-проектів. Перемогу у конкурсі здобув проект «UA-RoboticsEcoBox”, який презентував побутовий прилад-генератор зелені для кухні та інтер’єру, за допомогою якого можна вирощувати рослини в штучних умовах та дистанційно керувати цим процесом.

Для бренду Impression Electronics однією з приорітетних задач на 2017 рік є сприяння розвитку та популяризації української науки.

 

В рамках Фестивалю Інновацій Директор з продажів та маркетингу Impression Electronics Євгеній Толчінін провів зустріч із Деканом Інституту високих технологій Володимиром Ільченко, на якій були обговорені основні напрямки подальшої співпраці.

На зустрічі були присутні: Віталій Чернюк – керівник Наукового парку; Валерій Скришевський – завідувач кафедри нанофізики конденсованих середовищ Інституту високих технологій при Київському університеті; Валерій Лозовський – завідувач кафедри математики, теоретичної фізики та комп’ютерних технологій.

Основний акцент у 2017 році планується зробити на залученні талановитих студентів до виробничого процесу та сприянні успішному запуску низки розробок українських вчених у серійне виробництво.

“Ми в Impression Electronics бачимо великий потенціал у співпраці із вітчизняними науковцями. Високий рівень наукових проектів, продемонстрованих на Фестивалі Інновацій, дозволяє робити достатньо оптимістичні прогнози стосовно потенціалу української науки. Загалом сам формат Фестивалю та його практична спрямованість свідчать про готовність науки вести діалог з бізнесом”. - Прокоментував підсумки зустрічі Євгеній Толчінін.

Бренд Impression Electronics постійно підтримує та ініціює проекти в освітній сфері. Зокрема ініціативою Impression Electronics стали обладнання сучасного комп’ютерного класу в Києво-Могилянській Академії, систематична підтримка конкурсів освітніх проектів та молодих науковців.

А в рамках проекту “Smart Kids”, що реалізується за наказом Міністерства Освіти, інноваційні рішення від компанії “Розумники” та спеціалізовані пристрої від Impression Electronics створюють надсучасне освітнє середовище у школах по всій Україні.