Трансформери – пристрої, які створені для швидкої зміни формату. Планшет, до якого одним рухом підключається клавіатура і він перетворюється на повноцінний компактний ноутбук! Саме так можна охарактеризувати Impression ImPAD W1002, пристрій з повноцінною Windows 10 та класичною клавіатурою, який успішно поєднує в собі переваги планшета та ноутбука. Сьогодні розповімо про декілька корисних речей, які допоможуть зробити роботу з пристроями ще комфортніше.

Зміст

1.       Як підключитись до мережі

2.       Як під’єднати периферійні пристрої

3.       Як комфортно редагувати тексти та таблиці

Як підключитись до мережі

Для повноцінної роботи з гаджетами потрібен доступ до мережі Інтернет. Трансформер ImPAD W1002 українського бренду Impression Electronics швидко підключається до відкритої мережі Wi-Fi будь-де: вдома, на навчанні, в офісі або на прогулянці.

Втім, якщо терміново потрібен вихід в Інтернет, а бездротове з’єднання відсутнє, можна роздати інтернет з телефону. Зробити це дуже просто! Якщо у вас смартфон з ОСAndroid:

1.       Заходимо в налаштування.

2.       Шукаємо пункт «Режим модема»

3.       Натискаємо на «Точка доступу Wi-Fi»

4.       Налаштовуємо мережу та пароль.

Також можна придбати USB 3G модем та підключити його до свого трансформера через USB-порт.

Якщо ж вдома або на роботі є лише провідний інтернет – це також не стане проблемою. Можна скористатись спеціальним перехідником.

Як під’єднати периферійні пристрої

До трансформера можна підключити будь-який носій даних для комфортної роботи з ним. Impression ImPAD W1002 в своєму арсеналі має порт зарядки, аудіовихід, Micro USB іMini HDMI. За допомогою кабелю OTG можна підключити будь-який необхідний пристрій через порт Micro USB.

На клавіатурному блоці знаходиться повноцінний  USB, що рідко можна зустріті в планшетних-пристроях, в який можна підключити інформаційний носій, наприклад, флешку. А якщо користуватись і Micro USB, то в W1002 користувач отримає в два рази більше можливостей, підключивши відразу два носії.

Для любителів насиченого звуку та кіноманів також є рішення. За бажанням легко можна підключити колонки до 3,5 мм аудіовиходу та релаксувати разом з улюбленим виконавцем або насолоджуватись фільмом. Якщо колонки більш потужніші і їм потрібне додаткове живлення, просто скористайтесь USB-портом.

Як комфортно редагувати тексти та таблиці

Зазвичай більшість із нас, працюючи на ноутбуці, використовують пристрій для роботи з  таблицями, документами та текстами. Дуже часто вся інформація знаходиться на флешці, яка завжди під рукою. Дехто вважає, що з тачпадом як у трансформерів, не зовсім зручно працювати. Так безумовно, це правда, але не варто забувати про можливість підключення кількох пристроїв. У порт Micro USB ви підключаєте свою флешку, а через стандартний USB підключаєте мишу, відкриваєте Google Docs або пакет Microsoft Office і все.

І взагалі, до трансформера Impression ImPAD W 1002 можна підключити будь-яку периферію. Потрібно терміново роздрукувати документ, будь ласка. Підключаємо принтер поUSB і робите все, що вам необхідно. Потрібно перемістити файл із смартфона або на інших гаджет? Просто підключіть пристрій по USB-кабелю.