В часи стрімкого розвитку технологій, складно знайти людину, яка б нічого не чула про Instagram. За допомогою цієї соціальної мережі кожен бажаючий має можливість ділиться з користувачами своїми фотографіями та відео, а також обробляти їх, використовуючи різні фільтри та ефекти. Отже, кілька порад на шляху до Instagram зірки? 

А ми почнемо, мабуть, з азів.

поради для новачків

Що таке Instagram? Instagram - це сервіс, який був заснований Кевіном Сістромом і Майком Крігер в 2010 році. А 2012 компанія Facebook викупила соцмережу і почала активно її розвивати.

Спочатку Instagram був набагато простіше, ніж той, що ми можемо бачити сьогодні. Функціонал було розширено вже Facebook, який продовжує оновлюватись. Користувачі мають можливість знімати відео, робити фото, використовувати різні фільтри і популяризувати публікації через сервіс.

Instagram-поради

Як працює соціальна мережа?

Звичайно, перший крок - це реєстрація облікового запису та налаштування профілю. Потім можна підписатися на кілька знаменитостей, друзів, родичів, знайомих і т.д.

Instagram використовують як в особистих інтересах, так і для бізнес-цілей, створивши бізнес-аккаунт. Наприклад, інтернет-магазини використовують сервіс як можливість розширення статистики по записах і передплатникам. Instagram дозволяє зручно зв'язуватися з клієнтами, інформувати їх про акції, новини, події ...

Будь-який пост може збирати лайки, відгуки. Якщо користувачам подобається публікація, вони тиснуть сердечко. Чим більше сердечок, тим популярніший знімок або відеоролик. Публікації збирають і коментарі, але при бажанні їх можна відключити.

Що потрібно зробити щоб стати зіркою Instagram? Щоб стати популярним в соцмережі потрібно стежити за «зірками» сервісу, які вам цікаві, аналізувати їх публікації. Також, і самому варто вести активне життя в Інтернеті.

Instagram - це по-справжньому «розумний» сервіс. У рубриці «Дослідження» зберігаються фотографії та відео, які пропонує сервіс, в залежності від уподобань та місцезнаходження користувача.

Як знайти цей розділ? Тапаємо на зображення лупи (пошук) в нижній частині екрана.

колаж Instagram-поради

Instagram Stories - що це?

У серпні 2016 року в Instagram з'явилася функція Instagram Stories. З її допомогою можна в окремому розділі ділиться фото і відео, додаючи до них наклейки, малюнки або текст. Багато з користувачів вже зрозуміли, що додаток працює за принципом Снапчат.

Де шукати Instagram Stories? натискаємо на іконку з плюсикогм і відразу викладаємо фото і відео. Там же можна редагувати знімки, додавати різні написи, фільтри і наклейки. Але, майте на увазі, що через добу весь контент буде видалений - це і є головною фішкою Instagram Stories.

Користувач може переглядати контент інших і обмежувати доступ до свого профілю, зазначивши хто з юзерів зможе побачити новини.

У червні 2017 року Instagram розширив можливості, додавши функцію прямої трансляції в Instagram Stories, закінчивши запис, її можна популяризувати, натиснувши на «Поділитися» в нижній частині екрана або видаливши, натиснувши «Скасувати».

Останні масштабні оновлення дозволяють обмінюватися повідомленнями напряму. Також додаток автоматично виділяє посилання, номери телефонів і адреса, що вкрай корисно при спілкуванні зі знайомими.