Viber, Skype, WhatsApp, Telegram – всім відомі додатки. Але інколи обрати якийсь один складно: той потрібен для роботи, інший для навчання, третій – є у всіх. А пам'ять не гумова. Тому варто зупинитись на чомусь одному, в крайньому випадку на двох-трьох.

Сьогодні ми спробуємо визначити плюси та мінуси всіх популярних месенджерів.           

Не важливо в якій сфері ви працюєте чи де навчаєтесь - cучасний користувач звик бути завжди на зв’язку і швидко, а головне безкоштовно, обмінюватися інформацією. Завдяки розвитку сучасних технологій ми в змозі спілкуватись один з одним майже необмежено і абсолютно з різною метою, будь-то робочі моменти або звичайна мила розмова з другом з іншої країни. Ну що ж, давайте обговоримо найбільш популярні месенджера нашої з вами сучасності. Як і коли вони з’явились і який краще обрати?

Viber

Хто не знає про Viber? Більшість активних, да і не дуже, користувачів уже звикли до його переваг. Втім не всі знають, що цей додаток з’явився зовсім недавно, а свою популярність набув лише декілька років тому.

вайбер

Viber працює на всіх популярних платформах, як мобільних, такі десктопних. Користувач може встановити додаток на смартфоні під управлінням Android, iOS або Windows, а також на ноутбук чи комп’ютер с ОС Windows.

Спілкуватись за допомогою Viber легко та просто, адже телефонувати рідним можна в будь-яку частину світу, де є Інтернет. Головною умовою є наявність у співрозмовника, встановленого на гаджеті Viber. Звичайно, можна телефонувати і на мобільний номер абонента, але в такому випадку доведеться заплатити. Також можна обмінюватись повідомленнями, фото та відео файлами, надсилати прикольні смайлики і т.д.

Популярність даного додатку підтверджується не лише словами, але і цифрами. На сьогодні зареєстрованими користувачами є більше 800 млн. осіб.

Skype

Skype дещо старший за попереднього конкурента. Звичайно, кількість зареєстрованих користувачів вище. Але як показують останні дослідження, то зовсім скоро Viber може витіснити конкурента на друге місце.

скайп

Успіх Skype обумовлений простотою його використання і реєстрації, в порівнянні з іншими додатками. Саме за допомогою Skype ми можемо не лише почути голос близької нам людини, але і побачити її.

Функціонал Viber та Skype схожий, але Skype розвивався в ті роки, коли мобільні додатки не були настільки популярними. Тому Skype у більшості асоціюється з комп’ютером і ноутбуком, в той час як Viber – зі смартфоном.

WhatsAppс

WhatsApp не завжди був безкоштовним, таким став зовсім нещодавно. Спершу можна було користуватись безкоштовним додатком лише рік, а потім, за згодою власника аккаунта, з нього списувалась сума близько 1$. Втім конкуренція змусила власників WhatsApp поступитись і зробити програму зовсім безкоштовною (з січня 2016 року). Сьогодні WhatsApp належить корпорації Facebook.

ватсап

WhatsApp реалізовувався для мобільних платформ. Не дивлячись на фінансові недоліки додаток наразі є одним з найпопулярніших в більш ніж 100 країнах світу. Офіційно зареєстрованих користувачів близько мільярда. Так що можна з упевненістю сказати, WhatsApp – лідер ринку, який не поступився навіть Viber. Але в Україні саме Viber є лідером месенджерів.

Telegram

Telegram – родич Vk, оскільки розробили його засновники проекту вКонтакті Микола і Павло Дурови. Додаток, як і більшість месенджерів, після установки прив’язується до номеру мобільного телефону. Телеграм досить молодий – заснований в 2013 році, але вже сьогодні налічує близько 100 млн. користувачів.

телеграм

Telegram вважається одним із найбільш захищених додатків. Проводилося багато досліджень, але підтвердити чи спростувати надійність так і не вдалося. Функціонал додатку нічим особливим не відрізняється: обмін файлами, повідомленнями і дзвінками.

Загалом кардинальних відмінностей вищеописані месенджери не мають. В тім саме вам  визначати, чим краще і ефективніше користуватись і яка комбінація стане найбільш вдалою саме для ваших завдань.

Порада експертів Impression Electronics:

Слідкуйте за оновленнями ваших месенджерів. Всі розробники пропонують новий корисний функціонал, який ваш пристрій може отримати автоматично, чи після оновлення в ручному режимі. Тестувати і оцінювати переваги нового функціоналу завжди корисно і цікаво, а також це дозволить вам отримати новий досвід користувача.

І головне - вибір завжди залишається за вами!