Impression ImSmart С502 – одна із літніх новинок українського бренду Impression Electronics. ImSmart C502 з батареєю 5000 мАг, що входить до лінійки Ultra Power з потужною батареєю. Смартфон отримав стильний сучасний дизайн із закругленими краями та матовим пластиком на задній кришці. Матеріали пристрою викликають приємні тактильні відчуття, а якість збірки на гідному рівні.

Функціональні елементи розміщені зручно. На верхній панелі по сусідству розмістились аудіороз’єм 3,5 мм і microUSB-роз’єм для зарядки. На правому ребрі знаходяться кнопки живлення і регулювання звуку, а внизу розмовний динамік.

Зверху по центрі задньої панелі – основна камера разом із світлодіодним спалахом. В нижній частині з заду – мультимедійний динамік. Гучність його достатня, з комфортом можна переглядати фільм в компанії друзів, звучання без хрипів та перешкод.

ImSmart C502 отримав екран діагоналлю 5-дюймів з розширенням 1280х720. Для такого розміру, розширення вистачить з головою, а яскравості – для комфортної роботи на вулиці. Дисплей має хороші кути огляду, зображення не вигорає навіть під нахилом, хоч і змінює трішки відтінок. Управління системою реалізоване за допомогою сенсорних кнопок  під екраном.

Задня кришка смартфона – зйомна. Під нею знаходиться акумулятор, а зверху над ним слоти для двох SIM-карт (miniSIM і microSIM). До речі, слот під карту пам’яті окремий, що не може не радувати оскільки, сьогодні багато виробників нехтують цією приємністю.  

Impression ImSmart С502  працює спритно, щоденні задачі запускає швидко. Месенджери, соціальні мережі та  YouTobe працюють без лагів, запускаються миттєво. В улюблені ігри також можна пограти, але не дуже вибагливі.

Смартфон працює під управлінням ОС Android 7.0. Можна відмітити модернізовану панель швидкого доступу та утиліту для налаштування енергозберігання.  Виробник позиціонує новинку як смартфон з посиленою батареєю, тому  ImSmart C502 отримав 5000 мАг – цього цілком достатньо для дня активної експлуатації.

Загалом, смартфон ImSmart C502 залишає по собі приємне враження. Хороша збірка, класичний зовнішній вигляд, необхідні комунікації, яскравий екран.

Плюси:

Ціна – 120$.

Ергономіка корпусу.

Хороша автономність.

Роздільний слот для карти пам'яті.

Тому шукаючи пристрій з цінником 120$, зверніть увагу на оновлену лінійку Impression Electronics, зробивши вибір на користь вітчизняного виробника.  

Придбати новинки Impression Electronics можна на офіційному сайті impression.ua та в роздрібних мережах техніки по всій Україні і online.