Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Потужні комп'ютери для реалізації будь-яких цілей

Для завантаження складних програм і роботи з ними, ведення ігор, виконання монтажу відео, роботи з графічним редактором і онлайн сервісами потрібні потужні продуктивні комп'ютери, які мають великі можливості. А так як такі суперкомп'ютери купуються не на один рік, вони ще повинні володіти достатнім потенціалом продуктивності. 

Особливості продуктивних комп'ютерів і їх можливості

Десктопи підвищеної потужності характеризуються надійністю, стійкістю до зовнішнього впливу різного роду, а головне - побудовою сучасних конфігурацій. Коштують такі пристрої недешево, тому рішення купити продуктивний комп'ютер буде доцільним у тих випадках, коли потрібна висока продуктивність, наприклад: 

•    в тих випадках, коли комп'ютер планується використовувати в якості сервера;
•    для роботи з графічними додатками;
•    для ведення сучасних ігор на високих налаштуваннях. 

Комплектуючі для високопродуктивних комп'ютерів підбираються відповідно цілям, в яких планується використання пристрою:

•    для збирання сервера важлива збільшена ємність жорсткого диска і оперативної пам'яті; 
•    ігровий ПК повинен бути оснащений потужною відеокартою, а також ефективною системою охолодження;
•    для універсального домашнього системного блоку, досить стандартного набору комплектуючих.

У будь-якому випадку, всі складові комп'ютерної конфігурації повинні бути сумісні між собою. 
Ще одна особливість продуктивних комп'ютерів - вони споживають значно більше енергії, ніж планшетні, домашні або офісні моделі. Цю особливість слід передбачити при виборі блоку живлення для такого комп'ютера - він повинен мати достатню потужність. Підвищені вимоги до системи охолодження високопродуктивних настільних комп'ютерів призводить до того, що вони не можуть збиратися в міні корпусі. 

Що врахувати при виборі продуктивного ПК

Збірка комп'ютера повинна відповідати його призначенню і уподобанням користувача. Ключовими факторами при виборі заліза є:

•    Процесор (його клас і характеристики). 
•    Продуктивність, якої характеризується відеокарта.
•    Обсяг і швидкість оперативної пам'яті.
•    Ємність жорсткого диска. 

Якщо продуктивний комп'ютер буде використовуватися в якості сервера, то для нього найбільш важливою є здатність зберігати працездатність в складних умовах і при найвищих навантаженнях, а такі властивості, як портативність або безшумність техніки є малозначущими. 
Що стосується ігрового персонального комп'ютера, то при його складанні особливого значення (нарівні з процесором) має відеокарта, а швидкодію пристрою забезпечить оперативна пам'ять ємністю не менше 16 Гб. Для досягнення високої продуктивності ПК слід підбирати центральні процесори Intel або AMD останніх серій. 

Щоб робота була максимально комфортною, мало купити продуктивний комп'ютер, до нього слід підібрати ще великий монітор і відповідну периферію. А щоб отримати можливість користуватися ПК відразу після покупки, слід відразу придбати операційну систему. Найбільш популярною залишається ОС Windows, що характеризується простотою базової установки. 

Вигідні покупки в Impression.UA

Інтернет-магазин Impression.UA. надає широкий вибір комп'ютерної техніки, тут можна купити продуктивний комп'ютер за помірними цінами. Крім комп'ютерів, зібраних з комплектуючих кращих світових виробників, магазин реалізує широкий вибір супутніх товарів. Вартість пристроїв цілком доступна. Доставку можна замовити, як по Києву, так і в будь-який регіон України. 

Вгору