Impression Electronics для бізнесу

Рішення від Impression Electronics вже 20 років обирають великі, середні та малі бізнеси по всій Україні. Переваги, які ми пропонуємо бізнес-клієнтам, - це індивідуальний підхід, гнучкі умови, підтримка та допомога на всіх етапах замовлення, впровадження та експлуатації IT-продукції, можливість оплатити зручним вам способом.


Чому нас обирають підприємці?

Сервіс та гарантія

Impression Electronics надає сервісне покриття по всій Україні. 52 авторизованих сервісних центри покривають всі регіони України і забезпечують оперативне та якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Послуги: Післяпродажне обслуговування, Гарантійний ремонт, Установка ПЗ, Консультації інженерів

Стандартний пакет гарантійного обслуговування - 12 місяців. Пропонуються розширені пакети гарантійного обслуговування - 24, 36 місяців

Програма «Сервіс 14» дозволяє в термін 14 днів отримати гарантійний ремонт пристрою. Пересилання пристрою на ремонт здійснюється через Нову Пошту і є безкоштовним для клієнта. Хід робіт можна відстежувати online і отримувати sms-повідомлення про стан ремонту.

Ліцензійне ПЗ і партнерський статус Microsoft

«Навігатор Корпорейшн», компанія-виробник техніки Impression Electronics ¬¬- володар статусу Microsoft Gold Certified Partner. Як володар партнерського статусу Microsoft Gold Certified Partner компанія отримує широкі можливості для підвищення компетентності і навчання інженерного персоналу.

Партнерський статус дозволяє пропонувати клієнтам найбільш вигідні умови постачання ліцензійного ПЗ. Це пов'язано з тим, що OEM варіант постачання операційних систем Microsoft обходиться споживачеві істотно дешевше «боксових» версій, а «Навігатор Корпорейшн» - одна з двох в Україні компаній, які є прямими партнерами Microsoft - Direct OEM.

Партнерський статус надає Impression Electronics можливість здійснення онлайн замовлень ліцензій, спрощеної активації, поставки ПК з попередньо встановленою операційною системою Windows в версіях Home і Pro.

Дистриб'юторський портфель

Дистриб'юторський портфель компанії включає всі основні категорії комплектуючих і пристроїв, необхідних для створення рішень і готових збірок ПК. 

Кастомізація модельного ряду

Impression Electronics володіє ресурсом і компетенціями для створення кастомізованих під запит клієнта моделей ПК, які можуть стати основою спеціалізованих рішень для різних ринків. 

Виходячи із запитів клієнта компанія може запропонувати можливість в обмежений термін забезпечити складання необхідної кількості пристроїв, або запропонувати оптимальні конфігурації під конкретну задачу.

Транспортні послуги по всій Україні

Impression Electronics надає логістичні послуги по всіх регіонах України і забезпечує своєчасну і безпечну доставку за місцем.

IT-рішення, реалізовані для бізнес-клієнтів, крім гарантії отримують оперативну і якісну підтримку кваліфікованих інженерів. Обслуговування обладнання інженерами компанії в процесі експлуатації може включати в себе огляд, плановий ремонт, оновлення або інші послуги.

Щоб отримати консультацію, прорахунок або дізнатися які рішення ми готові запропонувати вашому бізнесу, зв'яжіться з нами по телефону +380 (44) 537-23-06 або залиште заявку на Buy@impression.ua