2017. Міні-підсумки року від Impression Electronics

Напередодні зимових свят ми традиційно озираємося назад і згадуємо ключові події року, що минає. Для бренду Impression Electronics 2017 рік видався насиченим, сповненим оновленнями продуктів і бізнес-процесів, таким, що закладає основу для майбутніх трансформацій як самого бренду, так і модельного ряду і стратегії розвитку.

 

У 2017 році ми:

Значно розширили продуктовий портфель компанії новими смартфонами, планшетами, трансформерами. У смартфонах в 2017 році ставка була зроблена на автономність і тривалий час роботи від одного заряду, а планшети отримали зрозумілий і зручний поділ модельного ряду на 3 лінійки B (basic), M (medium), P (premium). 4 нові моделі трансформерів створені для комфортної роботи і навчання і націлені на динамічну аудиторію, для якої в пріоритеті комфорт і мобільність.

 

У сегменті ПК також відбулася трансформація: був актуалізований і розширений модельний ряд, який тепер відповідає найпопулярнішим запитам, від бюджетних офісних машин до ультра продуктивних геймерських пристроїв і графічних станцій. У січні 2017 роки ми одними з перших в Україні коли запустили виробництво ігрових моделей на базі нових процесорів Intel® Core ™ 7-го покоління. У листопаді-грудні 2017 роки ми провели конкурс на кращу бюджетну геймерську конфігурацію, за підсумками якого конфігурація-переможець була введена в серійне виробництво.

У липні 2017 перезапустили сайт impression.ua, зробивши його більш сучасним, інтерактивним, інформативним і зручним для замовників. Уже в листопаді за підсумками премії PSM Awards 2017 він потрапив в десятку кращих інтернет-магазинів України.

Провели серію досліджень ринку і споживчих уподобань. Завдяки активній участі наших клієнтів в дослідженнях та опитуваннях, які ініціює бренд Impression Electronics ми отримуємо цінні інсайти і зворотний зв'язок, що допомагають у формуванні актуального модельного ряду і модернізації продуктів і комунікацій бренду. У 2017 році ми провели також серію опитувань продавців в торгових мережах по всій Україні, щоб зрозуміти актуальні запити клієнтів.

Запустили програму лояльності для постійних клієнтів. Тепер постійні клієнти можуть скористатися знижкою і безліччю спеціальних пропозицій, а так само найпершими дізнаватися про новинки та новини бренду.

Розширили можливості для клієнтів, які обслуговуються в київському шоурумі бренду і на сайті impression.ua. З 2017 року на більшість товарів була введена безкоштовна доставка по Україні, а також з'явилася можливість безготівкового розрахунку в шоурумі і можливість придбати товари в розстрочку.

Запустили серію ко-промо з партнерами: Zillya, IpNet, lifecell, Vega telecom

Такі ко-промо націлені на надання додаткових бонусів і вигідних умов для клієнтів Impression Electronics і ми плануємо розширювати і доповнювати список подібних спеціальних пропозицій.

Прийняли участь в 8 фестивалях і виставках, де знайомилися з клієнтами і демонстрували переваги нових продуктів.

Уже традиційно підтримали такі ініціативи, як Студреспубліка, ГО “Відчуй”, серія сквош-турнірів, а також стали партнером Всеукраїнського конкурсу «Кейс-уроки як сучасний тренд в освіті».

Привітали Україну новорічним роликом, який можна побачити до 14 січня на Софійській площі, де розташована головна ялинка країни.

 

Вітаємо з наступаючим Новим роком!

Impression Electronics. Будь справжнім!