Завершилася Зимова сесія Академії SMART KIDS від видавництва «Розумники» за підтримки Impression Electronics.

Наприкінці зимових канікул, 15-21 січня, команда мультимедійного видавництва «Розумники» зібрала вчителів-іноваторів, методистів, спеціалістів різних сфер та освітян на Зимовій сесії Академії SMART KIDS.

Насичена програма Зимової сесії Академії SMART KIDS складалася з двох курсів: для вчителів, що планують приєднитись до Всеукраїнського проекту «Розумна дитина», і для досвічених учасників проекту.

Всеукраїнський проект «Розумна дитина» реалізується з 2014 року за підтримки Міністерства Освіти, ІМЗО,  Impression Electronics, мультимедійного видавництва «Розумники», Microsoft та Intel і має на меті впровадження новітніх технологій в освітній процес та залучення молодших школярів до навчання у зручній ігровій формі.

Окрім насиченої лекційної програми (представники мультимедійного видавництва «Розумники», Impression Electronics, Міністерства Освіти, ІМЗО, психологи, тренера), тренінгів з практичного використання інтерактивних навчальних матеріалів та індивідуальних пристроїв учні від Impression Electronics, програмою були передбачені також творчі майстер-класи, жива музика та спа-програма.

 Загалом Зимова сесія Академії SMART KIDS об`єднала більше 50 вчителів-однодумців з Киівської, Тернопільської, Сумської, Полтавської, Одеської, Запорізької, Івано-Франківської та Харківської областей.

 

На обговорення були винесені ключові запитання:

1 Що таке Нова Українська Школа?

2 Який її зв`язок з Всеукраїнським проектом «Розумники»

3 Як долучитися до проекту?

Вчителі отримали змогу на практиці опанувати тонкощі встановлення та налаштування освітніх ресурсів Smart Kids та роботи з персональними пристроями учня від Impression Electronics.

 

До Зимової сесії Академії SMART KIDS завітала Вікторія Євтушенко,  директор з розвитку бізнесу ТОВ «НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН», яка поділилася з учасницями проекту особливостями використання сучасної комп`ютерної техніки в освітньому процесі на прикладі іноваційних розробок Impression Electronics із спеціалізованим програмним забезпеченням від «Розумників»

 

«Ми розробляємо комплексні рішення  - сучасні і бюджетні пристрої та програми, адаптовані саме для освітньої сфери і створені за стандартами провідних світових виробників» - підкреслила Вікторія Євтушенко.

 

Зимова сесія Академії SMART KIDS пройшла насичено і цікаво та подарувала учасницям новий досвід та корисні знання, які вчителі вже найближчим часом почнуть впроваджувати на власних уроках.