Постреліз. IX Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2018»

15-17 березня в Києві пройшла наймасштабніша подія в сфері освіти -  IX Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2018», яка зібрала рекордні понад 800 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світу та понад 14 тисяч відвідувачів.

Продукція бренду Impression Electronics була представлена на виставці в рамках комплексних рішень для НУШ, створених у співпраці ТОВ «РОЗУМНИКИ» та партнерів - ТОВ «НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН», Microsoft, Intel.

На стенді "Сучасні рішення для освіти" у відвідувачів була можливість ознайомитись із іноваційним обладнанням та програмним забе зпеченням та випробувати його у дії.

Особливу увагу відвідувачів стенду пригорнули сучасний кабінет початкової школи Smart Class та інтерактивне робоче місце вчителя Smart Teach (розроблені відповідно до концепції НУШ та оснащені індивідуальними пристроями учня Impression 110ES від Impression Electronics).

Виставка створила майданчик для обміну досвідом та отримання нових знань, а також дозволила відвідувачам з усіх куточків України надихнутися останнімі віяннями у своїй професійній галузі.

В рамках виставки відбулася низка науково-педагогічних семінарів, а також нагородження переможців конкурсу на кращий інноваційний урок із використанням електронних освітніх ресурсів.