Досить довгий час Microsoft не звертав увагу на розробку додатків для ОС Android та iOS. Але ситуація змінилася з приходом на пост голови Сатьі Наделли. І вже в 2014 році компанія зосередилася на просуванні додатків на конкуруючі платформи, в тому числі Android.

 

Зміст

  1. Microsoft Office.
  2. OneNote.
  3. OneDrive.
  4. Skype.

Microsoft Office

У 2015 року компанія Microsoft презентувала пакет офісних додатків для мобільної версії: Word, Excel, PowerPoint. За допомогою Microsoft Office можна легко, швидко, а головне, мобільно редагувати документи, таблиці та готувати презентації зі смартфона. Стандартні функції безкоштовні, але, якщо ви хочете мати розширений функціонал, потрібно підписатися на платну версію. Які переваги платної версії Office 365: історія, налаштування нижніх і верхніх колонтитулів і т.д.

Word, Excel, PowerPoint синхронізуються зі сховищем OneDrive. Завдяки чому, можна миттєво отримати доступ до файлів. А якщо вас з якоїсь причини не влаштовує OneDrive, ви можете працювати з хмарними сервісами Dropbox, Box та іншими.

OneNote

Це один з популярних додатків для створення заміток. В оновленій версії є кілька унікальних функцій, які не можуть конкурувати з іншими подібними сервісами.

 

Фішкою OneNote є мультиплатформеність, завдяки чому він змістив на задній план таких конкурентів, як Evernote. OneNote безкоштовний і в ньому з легкістю можна робити нотатки, малювати, або створювати подібні записи. Також додаток сканує рукописні замітки і має чудовий пошук. А за допомогою стікерів можна впорядковувати нотатки, веб-посилання і приймати голосові замітки, додавати відео / фото та багато-багато іншого. Сервіс OneNote дозволяє встановлювати паролі.

OneDrive

Активні користувачі мобільних пристроїв, знають про хмарне сховище OneDrive. Це основний конкурент Google Диску, Dropbox, Box. Додаток має функцію автоматичного резервного копіювання фото, відео. Його легко можна пов'язати з камерою телефону. Завдяки чому всі фотографії автоматично синхронізуються з OneDrive.

Додаток OneDrive дає можливість завантажувати файли для використання в автономному режимі, ділитися знімками і відкривати документи для загального перегляду.

Хмарне сховище має 5 ГБ пам'яті (безкоштовно), а розширена версія Office 365 має 1 Тб простору. Обсягу пам'яті цілком достатньо для повсякденних завдань, але, якщо вам необхідно розширити простір, ви легко можете скористатися платними пропозиціями: 100 ГБ - $ 1.99 в місяць або 200 ГБ за $ 3.99.

Skype

Skype – одне із найпопулярніших, безкоштовних додатків не тільки в Україні, але і в світі. У 2015 році компанія Microsoft оновила програму. Користувачі можуть спілкуватися з друзями з різних куточків світу в текстовому, аудіо, відео режимі, ділитися файлами, смайликами і короткими нарізками улюблених фільмів.