Придбати в кредит

Шукай позначку “Купити в розстрочку” в картці обраного товару та скористайся можливістю розділити вартість товару на 3, 6 чи 10 щомісячних платежів.

Переваги розстрочки

     Без банків, без довідки про доходи, оформлення замовлення не виходячи з дому.

     Скористуватися перевагами розстрочки можна у будь-якій точці України.

     Жодних прихованих платежів  - розстрочка оформляється на безготівкову вартість товару, кількість платежів та їх суми є остаточними, додаткових платежів чи комісій не нараховується.

     Отримання товару відбувається після підписання договору та отримання першого платежу, а решта суми сплачується помісячно відповідно до умов обраного пакету розстрочки.

Інструкція - Як скористатися розстрочкою?

1. Товари, які можна придбати в розстрочку, позначені відповідною відміткою.  2. Обирайте “Купити в розстрочку”  і переходьте до оформлення замовлення.


3. Інформація про умови розстрочки та суми платежів з`явиться у вікні під сумою замовлення. Для того, щоб обрати пакет розстрочки, заповніть обов`язкові поля та контактну інформацію і натисніть “Оформити замовлення”


4. Оберіть пакет розстрочки на 3, 6 або 10 платежів та натисніть “Оформити” 


5. Заповніть анкету з персональними даними та натисніть “Оформити”

6. Відправте листа з скан-копіями чи фотографіями  всіх сторінок паспорту та ідентифікаційного коду на пошту paylater7@gmail.com та чекайте дзвінка-підтверження від менеджера.Важливо знати 

 Після сплати першого внеску, ви отримуєте товар та підписуєте договір розстрочки. Решту платежів ви оплачуєте в будь-якому банку, терміналі або онлайн починаючи з наступного місяця в термін до 20 числа.

Будь-які додаткові платежі або страховки відсутні - повна вартість товару з урахуванням розстрочки буде відома вам до внесення першого платежу.

Рішення про надання чи відмову від надання розстрочки здійснює фінансова установа,  оператор розстрочки «Плати Пізніше». Щодо причин відмови Вам необхідно звернутися до їх центру підтримки 0 (800) 213 -554 пн-сб: 10:00 – 20:00