ПК Impression overview

Impression - серйозний гравець на українському ринку комп'ютерної техніки в багатьох категоріях, включаючи готові збірки ПК для самих різних цілей.

ПК Impression, відомі з 1996 року, збираються на власному виробництві у смт Гостомель на Києвщині, на єдиному в Україні виробничо-логістичному комплексі із конвєєрною збіркою. З 2005 року Impression  - лідер українського ринку ПК за кількістю проданих пристроїв. Усього під брендом Impression з  було виготовлено більше 1 млн персональних комп`ютерів.


Саме цей сегмент у 2017 році отримав вагоме оновлення основних лінійок - базової iNITIO для офісної роботи і навчання, збалансованої Homebox - серії домашніх  мультимедийных ПК, для відтворення HD контента, интернет серфингу  і невибагливих ігор, а також більш просунутих лінійок - CoolPlay –  яка включає в себе сбалансовані ігрові рішення, та Ultimate, яка об'єднала топові ігрові ПК для просунутих геймерів.

Модельний ряд лінійкі iNITIO є оптимальним для першого знайомства із комп`ютерним всесвітом. Придбавши доступний ПК з цієї лінійки користувач отримає пристрій, якому під силу будуть офісні завдання, навчання, серфінг в інтернеті та улюблені багатьома браузерні ігри.

У лінійці Homebox користувач зможе підібрати пристрій для перегляду відео та фільмів, а також проводити дозвілля за популярними невибагливими іграми та в інтернеті .


Модельний ряд CoolPlay є оптимальним для геймера, що віддає перевагу невибагливим ігровим проектам і культовій класиці.  Базові моделі Impression CoolPlay сфокусовані на швидкості роботи, старші запропонують користувачеві практично топовий комплект для роботи та ігор.

ПК Impression Ultimate забезпечать чудову швидкість роботи в трудомістких завданнях накшталт рендеринга відео, а повсякденне проведення часу перетворить в задоволення завдяки швидкості роботи системи.

В модельному ряді лінійки Impression Ultimate звернути увагу необхідно на моделі на базі сьомого покоління процесорів  Intel - Kaby Lake, які вражають своєю енергоефективністю в повсякденних завданнях.  Новинки 2017 році на базі Intel Core i5-7400 підтримують декодування відео HEVC і VP9 аж до 4К дозволу. Більш того - їм під силу виводити цілих два 4К-потоку на різні монітори! І звичайно ж підтримка віртуальної реальності подарує користувачеві абсолютно нові враження від ігрових проектів.

А завдяки тому, що оновлена линійка Impression Ultimate піднімає на новий рівень і продуктивність, і економію енергії, кожен з цих ПК знайде собі місце як на роботі, так і в якості домашньої мультимедійної станції.


Переваги ПК Impression

 Збалансований модельний ряд, який задовольнить будь-який запит та може запропонувати пристрій на будь-який бюджет.

        Гарантія та сервіс по всій Україні. 52 сервісних центри у всіх областях України.

        Величезний потенціал у модернізації ПК. Для досвіченого користувача не стане проблемою додати потужності своєму пристрою, що значно подовжить термін його роботи.

        Якісні комплектуючі від провідних світовіх брендів. Інженери Impression підбирають та тестують оптимальні комбінації основних компонентів ПК, що дозволяє отримати максимальні переваги у роботі та утримувати доступну ціну

Модельний ряд ПК Impression постійно оновлюється і може запропунувати користувачеві рішення на будь-який бюджет і під будь-які потреби.

ПК Impression  - це вибір корпоративних клієнтів та роздрібних споживачів по всій Україні.