Кількість
|
Вартість
|
||
|
Ігрові комп'ютери повинні, в першу чергу, ефективно відтворювати графіком. Вони повинні без затримок завантажувати і відтворювати найсучасніші ігри на максимальних налаштуваннях і володіти запасом продуктивності для вирішення найскладніших завдань. Купити ігровий комп'ютер, конфігурація якого має високу продуктивність, вважають за краще геймери, які присвятили себе кіберспорту.
Відмінні характеристики ігрового ПК
Моделі системних блоків, розроблені для геймерів, відрізняються яскравим дизайном. Про призначення десктопа свідчить нерідко яскравий колір корпусу, його нестандартні форми, наявність підсвічування.
Відповідно до стаціонарним ПК підбираються аксесуари і додаткові пристрої, зокрема, миша і клавіатура. Вони можуть бути декілька більше, ніж аксесуари до офісної техніки, багато моделей оснащуються світлодіодним підсвічуванням.
Серії ігрових комп'ютерів найчастіше виконуються у вигляді стандартного системного блоку, але можна зустріти серед них і моноблоки або неттоп. Головне, щоб конфігурація володіла достатньою потужністю і характеризувалася сумісністю комплектуючих.
Що стосується процесора, то можуть використовуватися чіпи від Intel Core або AMD Ryzen, досвідчені геймери віддають перевагу топовим моделям. Щоб відеокарти забезпечували відтворення графіки в деталях, забезпечуючи реалістичність гри, вони повинні мати великий запас пам'яті. Щоб зібрати геймерський ПК, краще використовувати ОЗУ об'ємом 16 або навіть 32 Гб.
При укомплектуванні ігрового ПК монітора слід також приділити увагу. Він повинен задовольняти такі вимоги:
• діагональ - не менше 22 ";
• корпус - тонкий, з мінімальною шириною рамок;
• досить висока частота зміни кадрів.
Ігровий комп'ютер може ефективно використовуватися, як робочий desktop, ПК для навчання або офісу. При використанні комп'ютера для вирішення завдань даного роду, його продуктивності буде достатньо для роботи протягом тривалого періоду.
Що стосується гейминга, то ця індустрія розвивається стрімко, приводячи до старіння навіть самого дорогого комп'ютера. Але настільний ПК навіть невисокого рівня значно легше модернізувати в порівнянні з ноутбуком.
Геймерський комп'ютер, характеристики якого не набагато перевищують параметри домашнього комп'ютера, але оснащений при цьому ігровим обладнанням, є відносно дешевим варіантом. Складання даного типу - чудовий вибір для початківців гравців, вони перевищують по функціональності ігрові приставки, і можуть бути використані в якості ігрової платформи або професійного інструменту.
Вимоги до ігрового комп'ютера
У зборі ігрового ПК важливе значення мають характеристики відеокарти. Ігрові можливості комп'ютера визначаються продуктивністю відеокарти, її класом і сумісністю з іншими комплектуючими. Сучасні відеокарти випуску останніх років цілком доступні і при необхідності можуть бути легко замінені.
Що стосується процесорів, то в ігровій збірці можуть бути використані потужні моделі від Intel або AMD, бажано останніх поколінь на момент вибору, тоді буде забезпечена максимальна продуктивність ПК. Для забезпечення швидкодії ігровий станції комплект повинен бути оснащений ОЗУ, об'ємом не менше 16 Гб.
Особливості вибору ігрового ПК
Ціни на ігрові комп'ютери в Києві формуються в залежності від складності конфігурації моделі і особливостей її комплектації. Інтернет-магазин Impression.UA безпосередньо співпрацює з кращими постачальниками, що обумовлює оптимальні ціни на комп'ютери для гейминга.
Крім того, продаж ігрових ПК та іншої продукції в даному магазині супроводжується сервісом високого рівня, які передбачають:
• гарантію на всі реалізовані товари;
• оперативну доставку товару в межах України;
• можливість індивідуальної збірки під конкретні вимоги;
• різні способи оплати покупки, в тому числі споживче кредитування;
• при покупці комп'ютера практикується система знижок на периферію і ПО.