IMPRESSІON ELECTRONICS  - власний бренд української компанії «Навігатор Корпорейшн», заснований у 1997 році.

 

До 2014 року відомий як Impression Computers. Причиною ребредингу та отримання сучасної назви стали розширення діяльності компанії і збільшення лінійки товарів.

 

Під брендом Impression Electronics розробляються, тестуються та конфігуруються сучасні високотехнологічні рішення – ПК, сервери, планшети, трансформери,  смартфони.

 

Внесок українських спеціалістів в усі етапи виробництва та їх компетенція, що дозволяє запропонувати клієнтам якісне сервісне обслуговування, підтримують репутацію продукції Impression Electronics як сучасної, якісної та доступної комп`ютерної електроніки вітчизняного бренду.

 

Для складання, тестування, встановлення ПЗ, пакування та зручної логістики продукції Impression Electronics компанія утримує власне потужне виробництво на території України, в смт Гостомель на Київщині.  Інженерна команда в Україні спеціалізується на складанні і тестуванні ПК та серверів.

 

Для оптимізації виробництва високотехнологічних та ресурсномістких пристроїв – смартфонів і планшетів, компанія «Навігатор Корпорейшн» утримує власний інженерний департамент та виробничі потужності у Шеньчжені, Китай.

 

Під керівництвом українських спеціалістів продукція бренду Impression Electronics проходить багаторівневий контроль якості і тестується як апаратно, так і програмно.

 

Українська інженерна команда Impression Electronics контролює всі етапи виробництва власної продукції, що дозволяє отримувати якісну та надійну техніку, ціна якої залишається доступною для кінцевого споживача.

 

Виробництво продукції Impression Electronics здійснюється із врахуванням останніх світових технологічних розробок та відповідає усім міжнародним стандартам якості та безпеки: УкрСЕПРО, ДСТУ-ISO-9001, ДСТУ-ISO-14001.

 

Бренд Impression Electronics створений для справжніх людей і націлений на вирішення реальних життєвих завдань, які стоять перед користувачами. Наші продукти  допомагають користувачам користатися усіма перевагами новітніх технологій за доступну ціну.

 

Історія бренду Impression Electronics

 

1996  - Заснування компанії "Навігатор"

 

1997  - Створення бренду IMPRESSION

 

1998 - 2000 Закріплення на ринку.

 

Бренд отримує лідерські позиції серед постачальників настільних ПК

 

2001-2009 Активне десятиліття

 

IMPRESSION стає лідером на українському ринку ПК. Відкрито власне виробництво в смт Гостомель (Київська область). Початок виробництва серверів.

 

2010 Активний розвиток сучасних технологій.

 

Випуск цілого ряду іноваційних продуктів ТМ Impression, серед них : Impression Home Server (домашнє сховище даних) , Impression All - in - one (моноблок ) , Impression Nettop (комп'ютер в максимально компактному корпусі)

 

2011  - 2013 Мобільна ера

 

На полицях з`являється перший  планшет lmPad на ОС Windows - випущений одним з перших в Європі.

 

Початок виробництва пристроїв на базі Android  та  Ультрабуків під власним брендом.

 

Бренд запускає виробництво електронних книг ImBook та відеореєстраторів Impression ImCam

 

2014 -2017 IMPRESSION ELECTRONICS.

 

Ребрендинг і створення бренду IMPRESSION ELECTRONICS. Реліз смартфонів ImSmart. Запуск лінійки трансформерів  на Windows 10. Значне розширення лінійки планшетів Impression ImPAD сучасними мобільними рішеннями .

 

Розвиток рішень для різних ринків, та спеціалізованих продуктів для ринку B2B.