Вся комп'ютерна техніка ТМ Impression Electronics розробляється на передовому , найпотужнішому в Україні виробничо-логістичному комплексі , з урахуванням останніх світових технологічних розробок і відповідає всім міжнародним стандартам якості.

Найбільший в Україні виробничо- логістичний комплекс Impression Electronics, що має площу 5000 м2, розташований в Гостомелі (Київська область). Виробництво обладнане 5 лініями для збірки техніки, сектором індивідуальної збірки , 3 термо -камерами для тестування ПК і пакувальними лініями , що дозволяє випускати до 1500 комп'ютерів на день.

Детально продумана організація технологічного процесу дає можливість контролювати виробництво на кожному етапі і дозволяє визначити , хто з працівників займався кожним конкретним пристроєм. Таким чином , при виробництві комп'ютерів будь-якої складності діє високоефективна система управління якістю.

Контроль якості - головний принцип виробництва . Кожен готовий комп'ютер проходить тестування в термокамері від 6 до 18 годин , що дозволяє виявити більшість можливих дефектів. Для визначення повної працездатності комп'ютера проводиться його тестування з різним навантаженням протягом 12 -ти і більше годин . Отримані результати тестів зберігаються в базі даних фабрики протягом усього гарантійного терміну пристроїв (2-3 роки) . Крім того , після всіх тестів ОТК вибірково тестує 10 % упакованих систем на працездатність і повноту комплектації. Ще 5 % комп'ютерів проходять вибіркову повномасштабну перевірку з перевстановленням системи .

Все зазначене вище дозволяє говорити про те , що з конвеєра сходить 100 % якісний і готовий до роботи продукт , який ще довго не буде потребувати заміни.З 2010 р. на виробництві проводяться регулярні безкоштовні освітні екскурсії для школярів. За цей час сотні дітей змогли на практиці побачити виробничій процес та зануритися у світ високих технологій.