Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Ігрові комп'ютери від Impression Electronics

Ігрові комп'ютери - особливий вид комп'ютерної техніки. Сучасні комп'ютерні ігри припускають дуже швидке моделювання ігрових ситуацій, тому геймерський комп'ютер - це потужний, продуктивний девайс, що забезпечує високу якість зображення і звуку. Але ті, хто збирається купити ігровий комп'ютер, повинен враховувати, що на ринку пристрої даного роду представлені величезною різноманітністю моделей, що відрізняються не тільки потужністю і продуктивністю процесора, але і багатьма іншими характеристиками.

Найпростіше придбати комп'ютер в готовому вигляді в магазині комп'ютерної техніки. Ось тільки чи буде така покупка для вас вигідною? - Нелегко підібрати конфігурацію, яка б оптимально задовольняла ваші вимоги, та ще при цьому і ціна була прийнятною. Більш раціональним рішенням буде - зібрати системник, який буде відповідати вашим вимогам і за вартістю, і за характеристиками.

Ігрові комп'ютери в інтернет магазині impression

Наш інтернет-магазин пропонує різні можливості придбання ігрового комп'ютера в Києві. Тут можна підібрати вже готовий пристрій, зібраний відповідно до вимог переважної більшості гравців. А для тих, хто добре розбирається в комп'ютерній техніці, ми можемо запропонувати якісні комплектуючі, з яких можна зібрати системний блок самостійно.

У 2019 оптимальним варіантом для складання ігрових комп'ютерів є процесори Intel INTEL Core ™ 8-го або 9-го покоління, що працюють на 4-х або 6-ти ядрах. Для збільшення частоти процесора використовується технологія Intel® Turbo Boost, що сприяє підвищенню швидкості роботи процесора і збільшення ефективності енергоспоживання.

Щоб комп'ютер забезпечував комфортну гру, його оперативна пам'ять повинна становити не менше 16 ГБ. Даний комплект цілком задовольнить контролер Radeon RX 580, який належить до нової лінійки і коштує відносно дешево. Щоб домогтися більш високої швидкодії, можна замість нього використовувати видеоконтроллер GTX 1060, який обійдеться трохи дорожче.

Потужний ігровий комп'ютер за середньою вартістю можна зібрати на базі процесора INTEL Core ™ i7 8700, оснастивши його відеоконтроллером GTX 1070.
Що стосується кращих комп'ютерів для ігор, вони, як правило, створюються на базі процесорів Intel i5 або Intel i7. Ми готові запропонувати такі компресори 8-го, а Intel i5 ще й 9-го покоління, які сумісні з сокетом 1151 8-го і 9-го поколінь. Під ці процесори оптимізована логіка чіпсета H310, що підтримує пам'ять DDR4 (2666 МГц). Хороший комп'ютер оснащується, як правило оперативною пам'яттю 32 ГБ і відеоконтроллером GTX 2070 8 Gb або GTX 2080 8 Gb, які забезпечать швидкість швидко дії в грі. Зібраний таким чином системний блок чудово проявляє себе в грі, а також може бути використаний в навчальних цілях, для обробки фото- і відеозображень і т.д.

Найбільшою продуктивністю володіють комп'ютери, зібрані на базі процесорів Intel i7 9-го покоління з коефіцієнтом K. Вони здатні розблокувати множник ядра, обумовлюючи підвищення загальної частоти і, відповідно, продуктивності. Такі комп'ютери найдорожчі, але вони можуть оснащуватися системною логікою, розширенною безліччю додаткових функцій, включаючи розгін, а також оперативною пам'яттю 16Гб і більше (частота не менше 2666 МГц).
Найпотужніший системний блок обов'язково оснащується SSD диском, на який, власне, і встановлюється операційна система. Кращий варіант - твердотільний SSD диск, об'ємом не менше 240ГБ. Такий диск дозволить встановити не тільки ОС, а й ігрові програми, що забезпечить найвищу швидкість обігу до системних накопичувачів. Збираючи дорогий ігровий комп'ютер, не слід економити на ігрових відеоконтролерах, адже сучасні ігри основне навантаження дають саме на відеокарту. У таких ситуаціях відмінно себе проявляють моделі GTX 1080, 8192Mb GDDR5X 256-bit Gaming або GTX 1080, 8192Mb GDDR5X 256-bit Extreme, що відрізняються високою частотою відеоядер.

Слід врахувати, що продуктивні процесори і відеокарти характеризуються істотним виділенням тепла, тому тут буде дуже до речі вентилятор до процесора на теплових трубках. Слід також подбати про глибину корпусу, де буде достатньо місця для відеокарти.
Крім ігрових комп'ютерів, ми можемо запропонувати недорого хороший ПК для офісу. З рішенням офісних завдань ефективно впорається комп'ютерна техніка, створена на базі AMD процесора - А4, А6, А8 або А10. Серія А представлена 2-х і 4-х ядерними процесорами з вбудованим відеоядром, що володіє досить високою потужністю. Так ви досягнете високої продуктивності комп'ютера при економії на придбанні дискретної відеокарти.
Таким чином ви отримаєте хороший робочий комп'ютер, який не тільки впорається з роботою з графічними додатками, але і допоможе цікаво провести дозвілля, наприклад, подивитися фільм, забезпечивши високу HD якість.

«Impression Electronics» - магазин в Києві, де можна купити ігровий комп'ютер, а також ПК для реалізації інших цілей або підібрати периферію для самостійної збірки ПК. Тут можна отримати корисну пораду та купити все необхідне для коректної роботи вашого ПК.

Вгору