У лютому 2016 року бренд Impression Electronics випустив на ринок смартфон, створений з урахуванням потреб українського користувача. Українські розробники прислухалися до думки користувачів соціальних мереж і покупців роздрібних мереж електроніки (в ході інтернет-опитування та анкетування в місцях продажів було опитано понад 500 респондентів) та отримали кілька важливих інсайдів, які були реалізовані в новинці. Ідеальним, на думку українців, є продуктивний, стабільний в роботі і здатний витримати активну експлуатацію гаджет.

ImSmart C501 отримав потужну батарею ємністю 3700 мАг, яка прослужить значно довше завдяки оптимальному підбору комплектуючих і здатна витримати більше 370 циклів перезарядки до зниження ємності до 50%. Інженери Impression також приділили увагу терміну служби зарядного пристрою - використання USB-кабелю зі зниженим опором і захищеного від перепадів напруги в мережі блоку живлення зробило оригінальний зарядний пристрій більш довговічним та надійним.

Особливістю новинки став тачскрін. Інженери Impression Electronics стверджують, що завдяки програмним налаштуванням п'ятидюймовий HD екран з матрицею IPS, встановлений в моделі ImSmart C501, зможе стабільно працювати навіть за температури -21, в умовах дощу або сильного снігопаду.

Смартфон ImSmart C501 отримав камери на 8 Мп та 2 Мп, причому це їхня реальна роздільна здатність, без програмних модифікацій. Знімки, зроблені за допомогою основної камери ImSmart C501 вийдуть максимально чіткими та яскравими, набагато перевершуючи стандарти в цьому класі камер.