У травні 2017 бренд Impression Electronics оновив свою лінійку трансформерів відразу двома пристроями  – ImPAD W1002 та W1102. Новинки працюють на базі ОС Windows 10, яка допоможе створити повноцінне робоче місце де б ви не були. А Стильний дизайн, благородний колір, поліпшена система магнітних кріплень дозволять пристроям ідеально вписатись в ритм життя активної людини.

оновлена лінійка

«Сучасного користувача важко здивувати. Вже недостатньо виготовити легший або потужніший за конкурента пристрій. Ми створюємо девайси, які користувач захоче взяти з собою. Наш фокус у лінійці трансформерів  — мобільність без компромісів зі зручністю. Пристрої-трансформери нової лінійки Impression створені нами для того, щоб вирішувати проблеми та робити життя користувача комфортнішим та приємнішим. Ми знаємо, які завдання щоденно вирішує студент, викладач, стартапер, хазяїн невеликого бізнесу — всі вони потребують автономності, зручності,  мобільності. І сьогодні ми раді представити нові рішення, орієнтовані на бізнес та освітню сферу. Зустрічайте в преміальному дизайні та з потужним функціоналом – ImPAD W 1002 та W1102», – поділився Євгеній Толчінін директор з продажу та маркетингу Impression Electronics.

ImPAD W1002 та ImPAD W1102 – це пристрої, об`єднані спільним дизайном та характеристиками. Моделі відповідають як потребам того,  хто багато подорожує,  так і стаціонарного юзера: молодша модель отримала компактний корпус та менший екран і вільно входить навіть у компактну сумку,    старша — екран 11.6 , її зручно поставити на стіл і комфортно працювати.

трансформер

Обидві моделі отримали IPS-матриці з гарними кутами огляду:  ImPAD W1002 оснащений 10,1-дюймовим екраном, а старша модель ImPAD W1102 -  11,6-дюймовим екраном. Якість зображення чудова: картинка має насиченні кольори, високу контрастність та чіткість. Мінімальна яскравість відмінно підійде для роботи за гаджетом вночі, а максимальна дозволить навіть в сонячний день з комфортом переглядати улюблений фільм на вулиці.

Дизайн пристроїв витриманий в лаконічному та стильному форматі: темно-синій корпус з матового пластика стійкий до подряпин, повноразмірна клавіатура та тачпад виконані з чорного пластику, що гармонічно поєднуються з синім корпусом. Інженерна команда обрала для пристроїв надійний спосіб нанесення символів на клавіатуру, яка не зітреться і не попливе при активному використанні. Клавіатура була додатково посилена, щоб збалансувати пристрій і зробити його більш стійким.

Гумові вставки на нижній та верхній частинах клавіатури забезпечують захист екрану під час перебування пристрою у закритому стані та зручність роботи на гладкій поверхні.

Команда інженерів, враховуючи побажання користувачів, вдосконалила механізм кріплення. Док-станція кріпиться за допомогою магнітів, завдяки чому нахил екрану можна регулювати під власні потреби. В разі потреби екран можна від`єднати одним рухом і використовувати пристрій у планшетному режимі.

Так як формат трансформера передбачає часте від’єднування, а конструкційна площа кріплення повинна бути мінімальною, то інженери використали спеціальні неодимові магніти, котрі в десятки разів потужніші за звичайні. Також неодимові магніти дуже повільно втрачають свою силу притягнення. При кімнатній температурі вони втрачають не більше 2% намагніченості за 10 років.

преміальний дизайн

Клавіатура класична та інтуїтивно зрозуміла. Кнопки розташовані так, що їх легко можна відшукати навіть закритими очима.

ImPAD W1002 та W1102 побудовані на базі чотирьохядерного однокристального процесора Intel Atom x5-Z8300. У порівнянні з продуктами попереднього покоління, дана модель процесора має ряд удосконалень, в тому числі можливостей розширення. Трансформери працюють на частоті до 1.84 ГГц. Потужності заліза вистачить для більшості типових завдань: можна комфортно працювати з офісними програмами, переглядати фільми у FullHD якості та вдосконалювати фото з подорожі в Adope Photoshop, керувати робочими моментами за сотні кілометрів та створювати щось нове.

Місця для збереження файлів достатньо - пристрої отримали 32 ГБ вбудованої пам’яті та підтримку карт формату microSD до 128 ГБ для її розширення. 2 ГБ оперативної пам’яті забезпечать швидкодію пристроїв і дозволять завантажувати ігри та програми, працювати в режимі багатозадачності.

Головною фішкою пристроїв Impression ImPAD W1002 та W1102 стала повноцінна операційна система Windows 10, адаптована для роботи в режимі планшета та ноутбука. Переваги пристроїв із Windows 10 для роботи очевидні: ОС підтримує широкий спектр обладнання, а завдяки наявності у нових трансформерах від Impression USB портів можна без проблем підключити периферію.

Враховуючи те, що автономність - це один із найактуальніших запитів користувача, виробник оснастив ImPAD W1002 та W1102 батареями ємністю 7000 мАг, що забезпечує до 5 годин активної експлуатації без підзарядки та до 7,5 годин в економ режимі. Цього більш ніж достатньо для розваг та роботи в не стінах офісу. Досягти оптимальної автономності можна за допомогою максимально можливої, для обраного типу корпусу, ємності акумуляторної батареї і зниженого енергоспоживання основних компонентів (наприклад, екрану).

«Акумуляторні батареї трансформерів Impression витримують 650 циклів перезарядки до падіння ємності на 50%. Тестування проходить кожна партія.

Ми перевіряємо батареї на графік старіння - в трансформерів Impression графік падіння ємності можна проілюструвати параболою. Це означає, що протягом дуже довгого періоду часу втрата ємності залишається мінімальною, тобто близько 2-х років експлуатації, це зовсім не відчувається користувачем. Якщо не контролювати цей процес, то пристрій приблизно через рік перетворюється в переносний стаціонарний комп'ютер - такий ефект можна спостерігати в дешевих пристроях різних брендів.», - говорить голова R&D та виробництва Impression Electronics Олександр Костюк.

 

Інженери Impression опрацьовують ланцюг живлення і підбирають блоки живлення і сам ланцюг зарядки таким чином, щоб вони не розряджали планшет в вимкненому режимі. Блоки живлення, які використовуються, перевіряються на перевантаження.

 

Ще один важливий параметр - це необхідність зробити ток заряду вище, ніж ток розряду. Для цього команда Impression використовує блоки живлення 5V / 2,5А, в той час, як конкуренти в основному встановлюють 5V / 2А. На практиці це означає, що навіть якщо трансформер Impression повністю розряджений, його можна підключити до мережі і працювати. Це важливо для користувача, який звик бути завжди на зв'язку і не має можливості чекати поки пристрій зарядиться.

Завдяки перевагам ОС Windows 10, збалансованій апаратній складовій, гідній автономності та можливості використовувати пристрій як у планшетному режимі, так і в якості ноутбуку, трансформери  ImPAD W1002 та W1102 можуть забезпечити користувачу повноцінне мобільне робоче місце під  час відрядження чи навчання та стануть альтернативою як громіздким ноутбукам, так і недостатньо потужним планшетам.

Придбати трансформери можна на офіційному сайті impression.ua та в роздрібних мережах техніки по всій Україні і online. Ціна, на момент старту прождажу, Impression ImPAD W1002 – 5999 грн., W1102 – 6999 грн