Слідом за офіційною презентацією Intel процесорів 7-го покоління, яка відбулася 5 січня 2017 року, бренд Impression Electronics заявив про випуск лінійки продуктивних ПК на базі цих процесорів – Intel® Core ™ 7-го покоління. Бренд Impression Electronics, лідер комп'ютерного ринку України, одним з перших, оновив свій «залізний парк» рішеннями на базі новинок і представив цілих п'ять унікальних рішень.

Вже на протязі більше 20-ти років під брендом Impression Electronics компанія "Навігатор Корпорейшн" виробляє і реалізує персональні комп'ютери, забезпечуючи споживачів продуктивними рішеннями для роботи і розваг. Традиційно, з випуском нового покоління комплектуючих провідними світовими виробниками, TM Impression Electronics оновлює конфігурації своїх ПК. Буквально на наступний день після офіційної світової презентації нового покоління процесорів Intel, українські користувачі можуть оцінити їх переваги в оновленій лінійці ультрасучасних ПК Impression.

ВРАЖАЮЧА ПРОДУКТИВНІСТЬ

Більшість оновлень ПК Impression на базі процесорів Intel® Core ™ 7-го покоління стосуються енергоефективності. Ці процесори в кілька разів витриваліші, ніж моделі попередніх поколінь. На особливу увагу заслуговує підвищена продуктивність в таких завданнях як веб-серфінг, де навантаження на CPU має короткочасний характер.

Компанія Intel в процесорах Intel® Core ™ 7-го покоління проявила велику зацікавленість можливостям, які вони створюють, а не сухим технічним характеристикам. Тому, першим в списку – можливості оброблення відеопотоку. Оголошено підтримку кодування / декодування форматів HEVC і VP9 з роздільною здатністю аж до 4К. Ультрасучасні процесори Intel® Core ™ 7-го покоління здатні одночасно обробляти кілька потоків відео роздільною здатністю 4K, підтримуючи відео з кутом огляду 360 градусів і додатки змішаної реальності.

Моделі Impression Ultimate на базі процесору Intel® Core ™ i5-7400 відрізняються зниженим споживанням енергії і працюють на частоті до 3,5 ГГц. Чіп цього процесора має 4 ядра і 6 Мб загального кеша. Обсяг оперативної пам'яті зріс до 16 ГБ. Ці моделі призначені для гравців, яким потрібна максимальна продуктивність і енергоефективність.

Потужні ПК Impression на базі процесорів Intel® Core ™ 7-го покоління забезпечують чудові можливості для творчості, високу продуктивність і виняткову якість зображення. Ультрасучасні ПК Impression – це комп'ютери, які подарують користувачам абсолютно нові відчуття від ігор, роботи і розваг.