Український бренд Impression Electronics у 2017 році оновив лінійку Android-планшетів відразу трьома серіями: P (Premium), M (Medium), B (Basic). 

В-серія об`єднала у собі планшети базового рівня, спрямовані на вирішення повсякденних завдань. Цього літа серія оновилася двома пристроями, які стануть вірним першим другом дитині, батькам, котрі не вимагають від гаджета супер продуктивності. Impression ImPAD В701/В702 – планшети для перегляду контенту, встановлення декількох месенджерів та комфортного читання. Вони відрізняються лише об’ємом пам’яті та ціною, в іншому схожі.

Орієнтована на більш широкий спектр завдань M-серія може похвастатись трьома недорогими та пристроями з високою автономністю: ImPAD М701 – комфорт та мультизадачність, ImPAD М101/ImPAD М102 – стильні гаджети з великим екраном.

ImPAD M701 оснащений 7-дюймовим екраном з матрицею IPS, яка забезпечує якість і чіткість зображення при будь-якому освітленні. Управляти екраном легко – він чуттєвий, миттєво реагує на натискання. ImPAD M701 приємно взяти з собою в поїздку – його потужна батарея ємністю 3500 мАг забезпечує 5 годин комфортної роботи в режимі активної експлуатації, а завдяки великому екрану на цьому планшеті однаково зручно читати, дивитися відео і грати в ігри. 

Планшети-близнюки ImPAD M101/М102 оснащені великим 10-дюймовим екраном. Фішкою Impression ImPad M102/М101 стала батарея ємності - 7200 мАг. Цифри підтверджуються на практиці. У режимі очікування, будучи підключеним до мережі, планшети практично не розряджається. У режимі активної експлуатації пристрої витримують близько двох днів. Якщо ж використовувати планшети щоб почитати новини вранці і трохи пограти ввечері - ємності батареї вистачить на три дні роботи.

Більш просунута P-серія отримала стильний дизайн і потужне залізо. Модель Impression ImPAD P701 оснащена 7-дюймовим дисплеєм з IPS-матрицею і відмінними кутами огляду. Налагодження насиченості і колірних відтінків на висоті – картинка виглядає реалістично, кольори природні.

Серцем пристрою був обраний  процесор MTK MT8327 з частотою 1,3 ГГц і відеоприскорювачем Mali-400MP2. Планшет отримав 2 ГБ оперативної пам'яті і 16 ГБ - постійної. Завдяки підтримці карт пам'яті microSD постійну п ам'ять можна розширити ще до 64 ГБ. Працює залізо під управлінням версії Android - 6.0. Такий набір характеристик дозволяє пристрою бути приголомшливо багатозадачним, працювати швидко і плавно, миттєво перемикатися  між відкритими вкладками.

 

Придбати новинки Impression Electronics можна на офіційному сайті https://impression.ua/ua/ та в роздрібних мережах техніки по всій Україні і online.