Свята вже завершились, а подарунки не скінчаються! Парк святкувань «Дитяча планета» разом з медіа партнерами журналом «Країна» та «Газета по-українські» провели всеукраїнський проект «Напиши листа Святому Миколаю», одним із спонсорів якого став український бренд Impression Electronics.

Основним завданням проекту було відновлення традиції новорічних святкувань, створення теплого настрою та подарувати справжню казку дітям України. Прийняти участь в проект міг кожен бажаючий, хто вірить в Святого Миколая.

Організаторам було непросто обрати переможця, адже кількість надісланих листів значно перевищила очікування, понад півтисячі дітей поділились своїми бажаннями зі Святим Миколаєм. Вони надходили в редакцію з усіх куточків України, а вже потім їх передавали Святому. Він, разом зі своїми помічниками, сидячи в улюбленому кріслі, уважно читав кожен аркуш, нотуючи всі бажання дітвори. Миколай, чоловік старенький, тому витратив на це аж місяць часу…

І ось з’явилися довгоочікувані результати всеукраїнського проекту «Напиши листа Святому Миколаю». Головним переможцем акції стала Анна Ільїна з Полтавської області, яка отримала планшет Impression ImPad 9415. Інші 10 кращих учасників також не залишись без подарунків, вони отримали парасольки та м’ячі від компанії «Ласунка». Нагородження відбулося 12 та 21 січня. Автори листів отримали спеціальні повідомлення на вказані електронні адреси. Приємно, що такі добрі традиції дозволяють об’єднати українців і принести в їх будинки трішки радості й тепла!

Напиши листа Святому Миколаю