Тема придбання товарів завезених з-за кордону наразі є досить болючою для сучасного споживача. Адже бажаючи зекономити, є високий ризик потрапити в неприємну ситуацію. Нещодавно на порталі Асоціації підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ) вийшов матеріал на цю тему і ми вирішили поділитись з вами прикладом того, як обманюють простих покупців.

 

Якщо раніше вони ризикували придбати просто контрабандний товар, то зараз Україну накриває величезна хвиля підробок. Фейкові товари, що зовнішнім виглядом дуже схожі на оригінальні, насправді відрізняються низькою якістю.

«За прикладами далеко ходити не треба – багато хто отримував рекламні e-mail  повідомлення про Powerbank Xiaomi – потужні та практичні зовнішні акумулятори, та мало хто зумів зрозуміти, що пропонують їм не оригінальний продукт, а звичайнісіньку підробку» – говориться у матеріалі на сайті.

продаж підробок

Для дослідження експертами  АПІТУ було придбано декілька павербанків Xiaomi. Тести показали, що реальна ємність батарей відрізнялась на кілька порядків, а якість компонентів фейкової батареї не витримувала ніякої критики. Більш детально про те, наскільки сильно відрізнялись характеристики підроблених аксесуарів від оригінальних читайте за посиланням нижче.

Читати дослідження повністю

Зі свого боку ми хотіли би ще раз застерегти вас від придбання продукції з привабливо низькими цінниками, що не має затверджених українськими митними органами сертифікатів якості. Купуйте продукцію лише в авторизованих точках продажу чи на сайтах виробників.

З турботою про ваш час та гроші, команда Impression Electronics.