22- 23 квітня на Контрактовій площі пройшло масштабне дійство, яке зібрало в одному місці майже 400 українських виробників - Весна у пошуках Made in Ukraine!

Не дивлячись на холод, сильний вітер та дощ, все пройшло чудово. Гостей фестивалю розважали співочі гурти: Double Life, Red Berlin, Табула Роса, Восьмий день та Клей Угрюмого. Бажаючи могли потанцювати або насолоджуючись музикою, крокувати між прилавків, стендів, любуючись: ексклюзивним одягом, прикрасами та сувенірами hand made, смакувати ласощі та розважатись разом із малечею в дитячій зоні.

Щороку команда Made in Ukraine безкоштовно надає 4-5 безкоштовних місць для благочинних організацій. Цього року, окрім уже звичних Таблеточка та Сіріус, особливо порадувала мобільна лабораторія, яка протягом 15 хвилин видає результат тесту на ВІЛ. Кожен бажаючий міг не лише відпочити, а і потурбуватись про власне здоров’я.

різнокольорова весна

Команда Impression Electronics привезла з собою позитив та хороший настрій. Окрім представлених гаджетів на фестивалі Весна у пошуках Made in Ukraine, кожен гість міг отримати знижку та стати учасником спеціального заохочення (можливість виграти квитки на Євробачення).

До речі, розіграш квитків на Другий півфінал Євробачення відбудеться 28 квітня!

Перевірено! Весна у пошуках Made in Ukraine – найкрасивіші товари українського виробництва, найсмачніша їжа і круті концерти! 

З нетерпінням чекаємо наступних фестивалів!