26-а річниця Дня Незалежності України - цього року припадає на четвер (24 серпня)! Команда Impression Electronics підготувала огляд найцікавіших заходів у столиці та готова з вами поділиться!

Офіційна частина!

За традицією, 24 серпня, на вулиці Хрещатик відбудеться військовий парад. Піонерами стануть ветерани та учасники АТО. Цього року до святкування Дня Незалежності, вперше за всю історію України, приєднаються військовослужбовці 10 країн-членів НАТО.

Атмосферу святковості забезпечать півтисячі музикантів оркестру.

На протязі 5 святкових днів (21-25 серпня) уздовж Майдану Незалежності до Європейської площі нададуть на огляд киянам і гостям столиці військову техніку.

Забіг у вишиванках!

У столиці до Дня Незалежності України проведуть «Vyshyvanka Run 2017». Це четвертий забіг присвячений святу країни. Кожен бажаючий може одягнути вишиванку і приєднатися до учасників. Правда доведеться заплатити - 50-450 грн.

Де: Русанівська набережна.

Коли: 24, серпня про 09:00 - 12.00.

Святкування Дня незалежності в «Київській Русі»

Театральний виступ за легендою про Андрія Первозванного, Олега та Аскольда буде представлений в парку «Київська Русь». Актори на бойових конях покажуть стройову підготовку і трюки.

Також на глядачів чекають дресировані службові собаки та їх тренера з центру «Геліон». Вихованці покажуть свої вміння по затриманню і знешкодженню особливо небезпечних злочинців.

Кожен бажаючий зможе випробувати сили в бойовому мистецтві і володінню мечів.

Коли: 24 серпня о 13:30.

Скільки: 150 грн.

Екскурсія по Дніпру в Межигір'ї

Відвідувачам обіцяють «політ» по Дніпру зі швидкістю 60 км / год, проходження шлюзу Київської ГЕС і вхід в Київське море.

Кінцева точка - 6-годинна прогулянка по території Межигір'я.

Де: старт на 6-му причалі річкового вокзалу (метро Поштова площа).

Коли: 24 серпня, збір о 09:30, відправлення о 10:00. Повернення до Києва о 17.00.

Скільки: 350 грн. - дорослий, 175 грн. - для дітей старше 7 років, безкоштовно - діти від 0 до 7 років.

DZIDZIO, святковий сольний концерт до Дня Незалежності

Його люблять, його ненавидять. Його пісні часто зустрічаються в музичних плеєрах українців. Улюблений більшістю, DZIDZIO разом з групою дасть концерт в Києві до Дня Незалежності України.

Де: Sky family Park.

Коли: 24, серпня

Скільки: - 150-650 грн.

Українці, будемо сильними!