Facebook - одна з найбільш рейтингових соціальних мереж світу. У зв'язку з останніми подіями (забороною деяких сервісів, наприклад, ВКонтакте) Facebook набирає популярності і в Україні. Дана соціальна мережа має безліч переваг і деякі мінуси, про які ми сьогодні розповімо.

Всі, хто недавно познайомився з соціальною мережею Facebook, зіткнувся зі спамом у вигляді сповіщень від мобільного додатка. Щоб позбавити себе незручностей, необхідно здійснити деякі налаштування.

Не всі знають, що користувач автоматично дає згоду на отримання сповіщень, після підписки на будь-яку сторінку або групу в Facebook. У чому незручність? Справа в тому, що після приєднання до групи, користувач в мобільному додатку отримує величезну кількість спаму в стрічку. Тому варто звернути увагу на «приховані таланти» цієї соціальної мережі. Кожен бажаючий може відключити сповіщення, не відписуючись від самої групи.

Щоб позбутися спам-сповіщень на Facebook на Android (6.0+) необхідно:

Якщо потрібно відключити повідомлення в кожній групі, на яку підписані, дотримуйтесь вказівок:

1. Заходимо в «Налаштування» пристрою.

2. Вибираємо «Додатки».

3. І відзначаємо необхідне в «Менеджері Додатків».

Для налаштування push-повідомлень на смартфоні або планшеті в Facebook:

1. Натискаємо «гамбургер» - «Налаштування програми».

2. Вибираємо «Повідомлення».

3. Непотрібні повідомлення, які хочете відключити відзначаємо і залишаємо ті, які хочете залишити включеними, в глобальних налаштуваннях програми.

Як бачите, всі повідомлення легко регулюються для будь-якої з груп на яку підписаний користувач. Тому, зразу ж перевіряйте налаштування повідомлень ставлячи лайк або підписуючись на групу в Facebook. Це допоможе заощадити час, а ваша стрічка не буде заспамленності.