Зима, звичайно, прекрасна пора року: Новий Рік, Різдво, гуляння, пісні, друзі, санки та безліч інших розваг. Втім, це не найкраща пора для власників смартфонів. На вулиці користуватись гаджетами не просто: пальці замерзають, батарея миттєво розряджається, а екран не сприймає рукавички. Втім, є декілька корисних порад, які збережуть ваші ручки в теплі та примусять смартфон «підкорятись», навіть в холоднечу.

практичні поради

Як захистити смартфон взимку

Від різких перепадів температури в основній платі смартфона, накопичується конденсат, а від низьких температур потерпає ще й акумулятор. В результаті перемерзання гаджет може некоректно працювати. На щастя, таке явище тимчасова. Втім, після регулярного переохолодження ємність акумулятора зменшується. Істотне погіршення роботи гаджета можна спостерігати при температурі нижче нуля. Тому в морозні дні варто потурбуватись і про вашого «електронного друга».  Для збереження працездатність смартфона при мінусових температурах, найкраще використовувати чохол для гаджета та носити його у внутрішніх кишенях, а не в сумці. 

Як захистити акумулятор

Акумулятор в смартфоні – одне із найуразливіших місць на холоді. Тому якщо немає негайної потреби в користуванні пристроєм, краще втриматись від спокуси та залишити гаджет в комфортних для нього умовах, наприклад в кишені. Якщо ж все таки потрібно скористатись смартфоном, закривайте нижню частину гаджета долонею – так акумулятор буде охолоджуватись повільніше. 

Спеціальні рукавички 

Сьогодні, зимові рукавички зі спеціальним покриттям на кінчиках пальців, вже не новина. Рукавички покриті струмопровідними нитками, на котрі реагує сенсор. До речі, Impression Electronics підготував подарунки для користувачів - до кінця листопада до кожного смартфону і планшету бренду будемо дарувати сенсорні рукавички! Більше читайте ось тут

сенсорні рукавички

Стилус 

Один із способів в користуванні смартфоном на морозі – стилус. Бюджетні стилуси оснащенні товстим гумовим наконечником, дорожчі –  можуть похвастатись тоншим, котрий краще реагує на дотики. 

Виробники радять слідкувати за перепадами температури. Діапазон температур навколишнього середовища для роботи сматфонів – від 0 до 35 градусів. В умовах низької або високої температури гаджет може вийти з ладу, що негативно позначиться на його подальшій роботі. Виробники застерігають - в морозну погоду без нагальної потреби смартфоном краще не користуватись.