Ні для кого не секрет, що українські інженери вже давно відомі за межами України. Саме українці розробили перший персональний комп'ютер, винайшли                        Х-промені, які пізніше стали називатися "рентгенівськими", запустили перший у світі вертоліт і досягливражаючих результатів у сфері оптики.

Український бренд комп'ютерної техніки Imression Electronics розповів про ці історії успіху вихідців з України в новому відео «Зроблено українцями для України»              / »Зроблено українцями для України», яке транслюється на національному ТБ і активно обговорюється користувачами соціальних мереж.
«Ми торкнулися теми успішних розробок українців в сфері техніки для того, щоб привернути увагу громадськості до цього питання. В Impression Electronics впевнені, що українці мають величезний потенціал. Зараз важливо реальними справами доводити, що Україна здатна на багато що ». - Упевнений Євген Толчінін, директор з продажу та маркетингу Impression Electronics.

У створенні високотехнологічних пристроїв Imрression Electronics беруть участь українські інженери, двоє з яких стали героями ролика. На підтримку  кампанії  «Зроблено українцями для України» / »Зроблено українцями для України» бренд Impression Electronics запустив цикл сюжетів на ТБ і радіо, в якихрозповість  історії успіху українських інноваторів та винахідників.

Стежити за проектом можна на його сторінці http://24tv.ua/ukrayinski_inzheneri_tag5164/.
Для підтримки українських талантів і створення комфортних умов для їх роботи в Україні, в 2016 році Impression Electronics планує розширити департамент    інновацій, запросивши до співпраці перспективних програмістів, інженерів і розробників з усієї країни. Важливим напрямком діяльності оновленого департаменту інновацій стане робота в українському або китайському офісі компанії - деякі фахівці будуть постійно жити і працювати в Китаї, щоб особисто контролювати виробництво продукції і її тестування.

«Перед брендом стоїть амбітне завдання - створювати конкурентний і високотехнологічний продукт. Для її вирішення ми хочемо залучити в команду ентузіастів іпрофесіоналів в сфері технологій. Незважаючи на досить непросту ситуацію в країні, ми готові в 2016 році  створити  додаткові  робочі  місця  і    привернути  фахівців,  щобпокращувати  якість  техніки Impression Electronics, а так же послуг і сервісів, що надаються компанією ». - Ділиться планами Євген Толчінін.