Доволі часто покупка персонального комп'ютера супроводжується клопіткою процедурою пошуку купи додаткової периферії - монітора, клавіатури, мишки. Ми допоможемо вирішити цю проблему.

З 12 серпня по 31 жовтня 2016 року, незалежно від того, обираєте ви собі новий ПК для продуктивного навчання, або ж для затяжних ігрових баталій осінніми ночами, Impression Electronics дарує круті аксесуари Armaggeddon при замовленні акційних моделей комп'ютерів на нашому сайті.

• При покупці ігрових монстрів серії Impression Ultimate ми гарантовано даруємо вам справжню геймерську механічну клавіатуру Armaggeddon Stealth Raptor.

• Любителі збалансованих рішень лінійки Impression CoolPlay зможуть насолодитися комфортною грою завдяки мишці та ігровій поверхні Armaggeddon у подарунок.

• Не забули ми і про тих, хто надає перевагу рішенням початкового рівня. Купуючи комп'ютери Impression Initio чи Impression HomeBox, ви отримуєте мишку Armaggeddon та ігрову поверхню!

Акція діє на всій території України для тих, хто замовить ПК на нашому сайті. Ви можете забрати покупку після узгодження з менеджером в нашому шоурумі за адресою м.Київ, м. КПІ, вул. Старокиївська, 8/12 або замовити доставку Новою Поштою.

круті подарунки