Уже сьогодні, купуючи смартфон або планшет від Impression, ви отримуєте в подарунок сертифікат на 90 днів надійного захисту для вашого Android пристрою, з можливістю пролонгації на рік всього за 99 грн.

Що ви отримуєте:

- Повноцінний антивірусний функціонал
- Інтернет захист
- Антивор: Захист телефону від крадіжки або втрати реалізована за рахунок: визначення місця розташування і блокування пристрою подачі звукового сигналу на пристрої; видалення всіх даних по команді; відправки таємних фото з камери; блокування пристрою в разі заміни SIM-карти; контроль пристрою через SMS-команди; Можливість БЛОКУВАТИМУТЬ SMS І ДЗВІНКИ від обраних контактів.
- батьківських контроль
- оптимізатор
- прискорювач
Існує думка, що під Android практично немає шкідливого програмного забезпечення. Незважаючи на «захищеність», на платформі все ж промишляють віруси, які викликають серйозні збої в роботі смартфонів, зламують паролі або відправляють повідомлення. Нерідко в Інтернеті можна наштовхнутися на новина про новий вірус, який вивів з ладу тисячі смартфонів. Компанія «Навігатор Корпорейшн» турбується про своїх споживачів. Тому, Impression Electronics спільно з Zillya підготували спеціальну пропозицію, яка допоможе захистити ваш смартфон або планшет від шкідливих програм і забезпечить довгу «життя» гаджету. Антивірус Zillya - це вигідне, просте, доступне рішення ваших проблем.