21 червня на масштабної конференції ASBIS HUB 2018. Tech Talks, організованої крупним IT-дистриб'ютором, компанією ASBIS, був створений майданчик для навчання, нетворкінгу і знайомства з останніми трендами ринку і найсвіжішими рішеннями від провідних виробників.

Усвідомлюючи тренд на стрімкий розвиток популярності кіберспорту і геймингу у всьому світі, ігрові пристрої та кіберспорт стали однією з тем на ASBIS HUB 2018. Tech Talks і були виділені в окремий лекційний потік.

Цифри, озвучені спікерами вражали:

Кількість геймерів в Україні сягає 14 млн (дані Newzoo).

5 млн українців стежать за кіберспортом на регулярній основі.

Кіберспорт в світі продає більше сувенірної продукції, ніж футбол.

Світовий тренд, який вже знайшов відображення і на українському ринку - це бюджетні ігрові конфігурації, що стають доступнішими для користувачів. Це підтверджують дані GFK, які говорять про зростання продажів ігрових ПК в сегменті до 1 тисячі доларів і одночасному падінні в ціновій групі до 1200 доларів.

Під час заходу були представлені новинки для геймінг-ринку від компаній, Crucial (Micron), Intel, Seagate, Sapphire, Inno3D, з якими можна було ознайомитися в демонстраційній зоні на заході. Ентузіасти в рамках ASBIS HUB 2018. Tech Talks змогли взяти участь в аматорському турнірі з CS: GO.

Увагу аудиторії привернула доповідь Миколи Радовського (AMD), який розповів про нове дихання, яке компанія відчула в зв'язку з випуском на ринок процесорів Ryzen 3 і Ryzen 5.

Нові APU з інтегрованим відеоядром замінюють собою зв'язку дискретної відеокарти початкового рівня і процесора, дозволяючи грати в більшість популярних ігор без провалів FPS, причому вартість такого процесора від AMD дешевше аналогічної за можливостями зв'язки.

При цьому новинки Ryzen 3 2200G і Ryzen 5 2400G мають відповідно 4 і 8 потоків, а також підтримують фірмові технології AMD.

Вбудоване відеоядро Vega 8 в процесорі Ryzen 3 2200G працює на частоті 1100 МГц, а Ryzen 5 2400G оснастили одіннадцатиядерною графікою Vega 11 з частотою 1250 МГц.

Підтримка фірмових технологій AMD дозволяє значно поліпшити геймплей і враження від гри. Так наприклад технологія Radeon FreeSync скорочує кількість фризів і розривів картинки і допомагає домогтися плавності ігрового процесу.

Таким чином рішення на базі сучасних процесорів Ryzen 3 2200G і Ryzen 5 2400G від AMD - це актуальні конфігурації, які роблять геймінг доступним широкому колу користувачів.

Модельний ряд ПК Impression Electronics може запропонувати широкий вибір моделей, в яких використані ці процесора. Реліз новинок відбувся навесні 2018 року.

Ознайомитися з новинками і вибрати доступний ігровий ПК можна тут