Врахувавши запити бізнес-клієнтів бренд Impression Electronics розширив модельний ряд персональних комп`ютерів лінійкою Impression Slim в компактних корпусах.

Нова лінійка Impression Slim переважно орієнтована на використання в офісах та установах, де особливо цінним стає функціональне застосування кожного квадратного сантиметру простору та його економія. Компактний ПК лінійки Impression Slim не потребує спеціального комп`ютерного столу та може бути розміщений зверху звичайного стола. У малогабаритних офісах такі ПК забезпечують необхідну потужність для роботи, зберігаючи більше простору для життя.

Сучасні ПК в корпусах формату Slim – це ідеальні вбудовані рішення для офісів, як завоювали прихильність малих та середніх бізнесів завдяки зручності у інсталяції, обслуговуванні та транспортуванні, а також доступній ціновій пропозиції.

В травні 2018 перші п`ять моделей лінійки Impression Slim з`явилися в онлайн та офлайн роздрібі та у фірмовому магазині Impression Electronics.

Вісі новинки зібрані у мініатюрному корпусі GameMax ST-607, на базі якого завдяки продуманому дизайну можна збирати систему з високою потужністю. Особливостями цього корпусу є вдало продумана циркуляція повітря завдяки вентиляційним отворам у задній та боковій панелях.

Габарити корпусу становять 99 x 295 x 425 мм, що порівняно, наприклад, зі стандартним корпусом GameMax H603 (350 x 188 x 380 мм) чи AeroCool SI-5101 (195 x 409.7 x 385 мм) дає економію в 2 рази по ширині і майже на третину по висоті. І все це без уступок потужності системи!

Новинки постачаються із передвстановленою Windows 10 Professional, оптимальною для використання бізнес-клієнтами, завдяки зручності керування додатками та роботи з основними типами бізнес-задач.

Гарантія від виробника -  24 місяці .

Протягом 2018 року лінійка буде розширятись новими системами.

Лінійка Impression Slimорієнтована на бізнес-клієнтів, але доступна і для кінцевого споживача.

Компактний ПК Impression Slim підійде для домашнього використання та в якості пристрою для навчання.