21-22 квітня наймасштабніша і найочікуваніша подія для всього геймерського комьюніті України  - WEGAME 4.0 перетворила перший павільйон ВДНГ на фантазійну локацію, сповнену яскравими представниками ігрової спільноти, кіберспортсменами та ентузиастами геймінгу.

WEGAMES 4.0 - це український фестиваль для геймерів і гиків, який щорічно збирає шанувальників кіберспорту і оверклокінгу і об`єднує на одній локації грандіозний кіберспортивний турнір з найпопулярніших дисциплін, демо-зони виробників, де презентують найцікавіші ігрові новинки, виставку-ярмарок тематичних товарів (аксесуарів, іграшок, настільних ігор, атрибутики), різноманітні активності для відвідувачів ( квести, лекційну частину, зони тестування, VR-осередки та багато іншого), а також церемонію вручення нагород в сфері комп'ютерної ігрової індустрії WEGAME Awards та фестиваль косплея.

Потестувати та оцінити комп`ютерні новинки відвідувачі могли на стенді спонсору подій – компанії COUGAR, яка є одним з лідерів у ігровому обладнанні сегменту вище середнього та топ. Потужні і естетичні ПК в надзвичайних ігрових корпусах Cougar Conquer зі скла та алюмінію та Cougar Panzer-G з продуманим охолодженням та освітленням, для виставки зібрав бренд Impression Electronics.

Потужні у дії, естетичні та вражаючі ззовні та функціональні в роботі – такими вийшли ці дві ігрові машини, що успішно пройшли краш-тест протягом двох днів безмежного геймінгу на виставці і заслужили схвальні відгуки відвідувачів.

Для гейм-сегменту, який у 2018 розвивається динамічніше за інші і отримав значну долю в продуктовій лінійці ПК Impression Electronics, окрім збалансованої начінки особливо важливі продумане охолодження системи, велика кількість портів для подальшої модернізації ігрової машини та зовнішній вигляд – матеріали корпусу, підсвічення, додаткові можливості для потрапляння повітря.

Ігровий ПК – це робочій інструмент кіберспортсмена, який допоможе йому заробляти гроші та вигравати на турніра. Для непрофесійних геймерів – це можливість провести час із друзями та чудово відпочити за улюбленою грою.

Хочете індивідуальну збірку ПК Impression для ваших кіберспортивних досягнень?

 

Залишайте заявку на gamingPC@impression.ua і втілюйте Ваші найсміливіші мрії з Impression Electronics