25 квітня  вже вдесяте iForum створив майданчик для обміну досвідом, навчання та нетворкінгу для майже 12 тисяч інтернет-діячів з усієї України. Цьогоріч  iForum  став наймасштабнішим за всю історію існування.

Основними темами заходу стали блокчейн, стартапи та діджитал, реклама та просування, освіта майбутнього, інтернет-технології та лояльність споживачів.

На слухачів iForum чекали 6 тематичних потоків, більше ніж 150 лекторів, доповіді в форматі 20-хвилинних занурень у теорію та практичні кейси від найдосвідченіших профі своєї теми.

Додатковою цінністю заходу стали натхнення та обмін ідеями, а також зручна можливість організувати просто протягом і на теріторії iForum бізнес-зустрічі та переговори.

Окрім лекцій захід міг похизуватися масштабною експо-частиною: стенди компаній радували око цікавими прототипами, іноваціями та можливістю доторкнутися та потестувати найрізноманітніші новинки. Тут вам і 3д друк, і електротранспорт, і дрони і ферми для майнінгу - все що тільки можна уявити.

На стенді Impression Electronics бренд продемонстрував як преміальні новинки, так і вже знайомі аудиторії мобільні пристрої.

Наших гостей розважали гейм-поінт Impression MSI Gaming PC з GTA V, розіграш подарунків на стенді, смартфони та трансформери Impression Electronics. На стенді можна було отримати індивідуальну консультацію та поспілкуватися з технічними спеціалістами.

Для бренду та команди Impression Electronics iForum 2018 став чудовим майданчиком для спілкування з представниками IT-спільноти та подарував безліч цікавих зустрічей, вражень та інсайтів.

Огранізатори запевняють, що iForum   - це конференція про майбутнє, яке вже втілюється у реальне життя. І з ними дійсно важко не погодитись.

 

Фоторепортаж з події можна подивитись на офіційній сторінці Impression Electronics у Facebook.