Команда Impression Electronics відсвяткувала середину літа в чудовому місті Вінниця на фестивалі «У пошуках Made in Ukraine», на якому ми та ще 80 українських брендів зустрічали, консультували, дарували подарунки та знайомили зі своїми витворами.

фестиваль

Ми відвідали Вінницю вперше і були приємно вражені чистотою і зручною навігацією по місту, зеленими зонами та парками та дуже дружнім та привітним ставленням мешканців.

Одяг, аксесуари, посуд, вишукані делікатеси та напої, подарунки, спеціальні пропозиції для дітей та ігрова зона для домашніх улюбленців - мешканці Вінниці із задоволенням проводили час на фестивалі, а можливість придбати чи скуштувати щось цікаве і незвичайне додавала хорошого настрою.

Нам пощастило з погодою - було сонячно і фестиваль, який проходив у мальовничому парку міста, створив чудову  атмосферу свята.

смартфони на фестивалі

На фестивалі команда Impression Electronics представила нові смартфони:

смартфон з потужною батареєю Impression ImSmart С551 Ultra Power 6200, смартфон зі сканером відбитку пальця Impression ImSmart С571 Fingerprint та трійку новинок у доступній А-серії, оснащених  з акумуляторами підвищеної ємності: компактний Impression ImSmart A404 Slim Power 1800, збалансований Impression ImSmart A504 Slim Power 3200 та великий і яскравий Impression ImSmart A554 Slim Power 3800.

Перед початком нового сезону нас багато питали про пристрої для навчання та відряджень - тут ми радимо звертати увагу на трансформери від Impression, серед яких новенькі ImPAD W1002 та ImPAD W 1102 можна було протестувати на фестивалі. Автономність, мобільність та повноцінна ОС Windows 10  - чудовий вибір для студента, викладача чи менеджера.

планшети на фестивалі

Було що запропонувати і поціновувачам планшетів на ОС Android - нові планшети з діагоналлю 10 та 7 дюймів у бюджетній та преміальній цінових категоріях дають широкі можливості для вибору.

Два дні фестивалю пролетіли яскраво, цікаво і насичено.

З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі на наступних фестивалях «У пошуках Made in Ukraine». Слідкуйте за нашими анонсами!