Потужна батарея у мобільному пристрої – це  не розкіш, а вимога для сучасного користувача.

смартфон з потужною батареєю

У дослідженні, проведеному протягом 2016 року маркетинговою командою Impression Electronics, 4 фокус-групам, 120 продавцям у магазинах техніки, 200 покупцям магазинів електроніки та 20 IT-експертам було запропоновано обрати всі характеристики смартфонів, які вони вважають важливими перевагами і на які звертають увагу при виборі пристрою. 

Після узагальнення були отримані наступні результати: 29 % опитаних хотіли б бачити у пристрої сканер відбитку пальця, 48% вважають важливим мати камери з якісною оптикою відомих брендів, 65% віддають перевагу смартфонам у тонкому металевому корпусі.

Рекордні 77% голосів отримало бажання мати в своєму смартфоні потужну батарею.

Врахувавши запит ринку та думку експертів, у червні 2017 року бренд Impression Electronics представив оновлену лінійку смартфонів, створену для забезпечення максимально довгого терміну роботи від одного заряду. Мобільні новинки бренду вирішують основну проблему сучасного користувача – нестачу автономності. 

Нові моделі представлені як у бюджетній А-серії, так і у С-серії, орієнтованій на сегмент середній плюс. У 2017 році бренд Impression відмовився від ідеї створити надпотужний флагман і сфокусувався на розширенні лінійки смартфонів базовими моделями, які отримали максимальний функціонал та оптимальну ціну.Серія ImSmart С включає в себе три мобільні пристрої: ImSmart C551 з потужною батареєю ємністю 6200 мАг, та молодшу модель – ImSmart C502 з батареєю 5000 мАг, об`єднані у лінійку Ultra Power, та ImSmart C571 з великою діагоналлю, сканером відбитку пальця і оригінальним дизайном –пристрій для активного користування.

Порівняльна таблиця характеристик.

Лінійки Ultra Power та Fingerprint С-серії смартфонів ImSmart від Impression Electronics

Смартфон з акумулятором високої ємності - ImSmart С 551 Ultra Power 6200

ImSmart C551 продуктивний та потужний пристрій для сучасних та активних користувачів. Широкий 5,5-дюймовий дисплей зі склом 2.5 D ідеально підходить для перегляду всіх типів контенту – від картинок до відео та ігор. Створюючи дисплей, команда Impression Electronics подбала про те, щоб кожен із користувачів отримував максимум задоволення. Смартфон має роздільну здатність HD (1280х780) та хороші кути огляду.  

Смартфон отримав лаконічний дизайн та темно-синій пластиковий корпус з металевими вставками, який не ковзає в руках. Смартфон добре лягає у чоловічу руку, його вага та габарити  - 200 г, 77,2*155,5*9,9. 

смартфон профіль

Акумуляторна батарея обсягом 6200 мАг забезпечує вражаючу автономність. Так в тестуванні пристрою в режимі імітації 3D гри Epic Citadel Guided tour пристрій витримав 7 годин 26 хвилин, а час програвання відео у якості 1080p з внутрішньої пам`яті до повного розряду батареї склав рекордні 12 годин 9 хвилин. І це при яскравості 75%!

Смартфон із сканером відбитку пальця – ImSmart С 571 Fingerprint

ImSmart С 571 Fingerprint  - це доступне рішення для поціновувачів великих діагоналей. Увагу привертає дизайн – модель виконана в стильному сіро-синьому кольорі зі срібним контуром навколо екрану з 5,7-дюймовим дисплеєм. 

смартфон С571

Ємність батареї склала 4300 мАг, що у зв`язці із зниженим енергоспоживанням екрану дозволить пристрою витримати 6 годин 54 хвилини у режимі безперервного програвання відео у якості 1080p з внутрішньої пам`яті на яскравості 75% та забезпечить 4 години 23 хвилини роботи в режимі імітації 3D гри Epic Citadel Guided tour .

Основною фішкою ImSmart С 571 Fingerprint став сканер відбитку пальця. На сьогодні це одна з найнадійніших систем захисту смартфону від сторонніх, якій довіряють більше, ніж традиційним паролям та кодам. Сканер ImSmart С 571 Fingerprint зручно розташувався на задній частині пристрою і дозволить швидко запустити обрані програми, зателефонувати, заблокувати доступ до додатків або зашифрувати повідомлення.

Бюджетна A-cерія смартфонів Impression – що нового?

Одночасно з релізом смартфонів С-серії бренд Impression Electronics представляє три бюджетні моделі А-серії, об`єднані у лінійку Slim Power.

ImSmart A 404 Slim Power 1800, ImSmart A 504 Slim Power 3200, ImSmart A 554 Slim Power 3800 працюють на базі свіжої версії ОС Android 7.0.  Особливістю новинок стали акумуляторні батареї посиленої ємності, які у поєднанні з тонким корпусом з soft-touch пластику та лаконічним дизайном дозволять пристроям стати гідними конкурентами лідерів бюджетного сегменту.

Порівняльна таблиця характеристик.

Лінійка Slim Power А-серії смартфонів ImSmart від Impression Electronics

«Наші батареї перевіряються на падіння ємності. У звичайних батареях смартфонів ємність падає різко і це створює негативний досвід для користувача. Ми працюємо з циклом старіння акумуляторних батарей наших смартфонів, щоб забезпечити максимально повільне падіння ємності. В смартфонах Impression падіння ємності батарей можна проілюструвати графіком-параболою: батарея протягом першого року експлуатації втрачає лише незначну частину ємності,  і тільки в кінці життєвого циклу починається помітне падіння. Сам термін служби наших батарей довший, ніж у більшості конкурентів, що гарантує більш ефективне використання смартфону та набагато приємніший customer experience», - говорить голова R&D та виробництва Impression Electronics Олександр Костюк.

Графік старіння акумуляторних батарей смартфонів Impression Electronics та конкуренті

Придбати новинки Impression Electronics можна на офіційному сайті impression.ua/ua/ та в роздрібних мережах техніки по всій Україні і online.