РЕКОРД ПРОЕКТУ «РОЗУМНИКИ»

Проект «Розумники», що впроваджується у школах України з 2014 року за активної підтримки Impression Electronics, наразі об`эднує близько 600 класів у всіх областях. 

Маленькі розумники і розумниці активно опановуюь шкільні завдання у цікавій та ігровій формі, а завдяки інтерактивному підходу до навчального процесу із задоволенням залучаються до різних видів робіт в класі та самостійно.

Проект активно розвивається – постійно виходять оновлення уроків, що відповідють чинним навчальним програмам, проводяться заходи для вчителів, відкриті уроки, долучаються нові школи та навчальні центри.

12 грудня 2017 року відбулася знакова подія для всіх залучених до проекту «Розумники» - учні усієї України виконали 1 000 000 завдань з математики та української мови. Мільйонне завдання виконав маленький розумник Захар-Артем Тузяк. Він навчається у 2-В класі Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького.Вітаємо маленьких розумників та їх вчителів і бажаємо ще більше виконаних завдань та успішно вивчених уроків!

За статистикою виконання завдань у реальному часі можна спостерігати тут: http://edugames.rozumniki.ua/statistics/

Карта учасників проекту Smart Kids:

http://edugames.rozumniki.ua/map/