Трансформери – пристрої, які створені для швидкої зміни формату. Планшет, до якого одним рухом підключається клавіатура і він перетворюється на повноцінний компактний ноутбук! Саме так можна охарактеризувати Impression ImPAD W1002, пристрій з повноцінною Windows 10 та класичною клавіатурою, який успішно поєднує в собі переваги планшета та ноутбука. Сьогодні розповімо про декілька корисних речей, які допоможуть зробити роботу з пристроями ще комфортніше.

Зміст

1.       Як підключитись до мережі

2.       Як під’єднати периферійні пристрої

3.       Як комфортно редагувати тексти та таблиці

Як підключитись до мережі

підключення до мережі

Для повноцінної роботи з гаджетами потрібен доступ до мережі Інтернет. Трансформер ImPAD W1002 українського бренду Impression Electronics швидко підключається до відкритої мережі Wi-Fi будь-де: вдома, на навчанні, в офісі або на прогулянці.

Втім, якщо терміново потрібен вихід в Інтернет, а бездротове з’єднання відсутнє, можна роздати інтернет з телефону. Зробити це дуже просто! Якщо у вас смартфон з ОСAndroid:

1.       Заходимо в налаштування.

2.       Шукаємо пункт «Режим модема»

3.       Натискаємо на «Точка доступу Wi-Fi»

4.       Налаштовуємо мережу та пароль.

Також можна придбати USB 3G модем та підключити його до свого трансформера через USB-порт.

Якщо ж вдома або на роботі є лише провідний інтернет – це також не стане проблемою. Можна скористатись спеціальним перехідником.

Як під’єднати периферійні пристрої

під’єднання пристроїв

До трансформера можна підключити будь-який носій даних для комфортної роботи з ним. Impression ImPAD W1002 в своєму арсеналі має порт зарядки, аудіовихід, Micro USB іMini HDMI. За допомогою кабелю OTG можна підключити будь-який необхідний пристрій через порт Micro USB.

На клавіатурному блоці знаходиться повноцінний  USB, що рідко можна зустріті в планшетних-пристроях, в який можна підключити інформаційний носій, наприклад, флешку. А якщо користуватись і Micro USB, то в W1002 користувач отримає в два рази більше можливостей, підключивши відразу два носії.

Для любителів насиченого звуку та кіноманів також є рішення. За бажанням легко можна підключити колонки до 3,5 мм аудіовиходу та релаксувати разом з улюбленим виконавцем або насолоджуватись фільмом. Якщо колонки більш потужніші і їм потрібне додаткове живлення, просто скористайтесь USB-портом.

Як комфортно редагувати тексти та таблиці

комфортне редагування

Зазвичай більшість із нас, працюючи на ноутбуці, використовують пристрій для роботи з  таблицями, документами та текстами. Дуже часто вся інформація знаходиться на флешці, яка завжди під рукою. Дехто вважає, що з тачпадом як у трансформерів, не зовсім зручно працювати. Так безумовно, це правда, але не варто забувати про можливість підключення кількох пристроїв. У порт Micro USB ви підключаєте свою флешку, а через стандартний USB підключаєте мишу, відкриваєте Google Docs або пакет Microsoft Office і все.

І взагалі, до трансформера Impression ImPAD W 1002 можна підключити будь-яку периферію. Потрібно терміново роздрукувати документ, будь ласка. Підключаємо принтер поUSB і робите все, що вам необхідно. Потрібно перемістити файл із смартфона або на інших гаджет? Просто підключіть пристрій по USB-кабелю.