1 Медицина і фітнес

Носимі гаджети, нові технології діагностики та сервіси для зручного доступу до медичних препаратів.

2 АR

Технології доповненої реальності для вбудовування нових об'єктів в фізичний світ, щоб оцінити як вони будуть вписуватися в навколишню дійсність.

3 Human Resources

Сервіси для доступу до професіоналів і оцінки ефективності команди за допомогою інноваційних алгоритмів.

4 3D

Інноваційні методи 3D друку з використанням нестандартних матеріалів і сучасних високоточних методів.

1 Медицина і фітнес

Altris.ai - стартап, який працює над вирішенням на основі штучного інтелекту, яке допомагає діагностувати проблеми з сітківкою ока на ранніх стадіях. Алгоритми визначають нормальний стан сітківки) і ще кілька захворювань (Dry AMD, Drusen and Dry AMD Geograpic Atrophy) із середньою акуратністю більше 96%. Поділ між «норма» і «патологія» - вище 98%.

Команда вважає, що цей сервіс може зацікавити не тільки лікарів, а й виробників діагностичного обладнання, офтальмологічні клініки.

 CEO - Андрій Куропятник

 Liki24.com-сервіс доставки ліків з цінами нижче аптечних.

Аналітична система Liki24, яку команда створила з нуля, знаходить максимально низькі ціни на препарат по Києву (на сьогодні в базі близько тисячі аптек, серед них система вибирає кращу ціну з урахуванням оптимізації логістики), після чого співробітник сервісу об'їжджає ці аптеки, купує потрібні ліки , потім замовлення комплектується і доставляється за адресою.

Основна цінність сервісу в тому, що підсумкова сума покупки з урахуванням оплати за доставку приблизно на 30% нижче, ніж якби клієнт сам купив все в найближчій аптеці.

Сам сервіс Liki24 заробляє переважно на доставках.

СЕО - Антон Аврінскій

Planexta - стартап, який працює над низкою проектів в сфері медицини та моніторингу здоров'я.

Серед їх розробок VR-шолом, призначеного для зняття фізіологічного стресу з користувача, а так само Planexta Care -програмні-апаратне рішення, яке здатне вимірювати і моніторити артеріальний тиск, а також - варіабельність серцевого ритму.

Цей проект був обраний для випробувань в Космічному центр імені Ліндона Джонсона NASA - саме там готують пілотовані місії і навчають астронавтів. Уже в квітні пристрій пройде випробування. І якщо буде працювати не менше точно, ніж штатний обладнання NASA, українська команда може очікувати пропозиції від американського космічного агентства.

Засновник - Євген Найштетік

2 АR

ARbrowser - стартап, який працює над AR-рішеннями для роздрібних продажів і маркетингу. Український стартап робить 3D-моделі для каталогів інтернет-магазинів.

Проект ARbrowser працює над проблемою вибору товару в інтернет-магазині. Покупці таких магазинів хочуть розуміти розміри товару, які не завжди очевидні на сайті: рішення дозволяє «приміряти» товар на кшталт меблів, техніки або люстри під свій інтер'єр. Стартап розраховує працювати в b2b-сегменті.

СЕО - Антон Потіха.

InkHunter - українське AR-додаток, яке за допомогою доповненої реальності дозволяє користувачам «приміряти» татуювання.

Принцип роботи програми побудований навколо технологій примірки на себе, розпізнаванні частин тіла в реальному часі, реалістичного рендеринга віртуальних об'єктів на тілі людини. Найближчим часом планується випуск технології розпізнавання рук на пристрої в реальному часі і дослідів примірки, заснованих на ній.

У 2017 році InkHunter потрапило в список кращих додатків за версією Apple.

СЕО - Олександра Рогачова

3 Human Resources

YouTeam - маркетплейс для «оренди» розробників ПЗ для проектів середньої і великої тривалості.

Нещодавно львів'яни з YouTeam поповнили ком'юніті резидентів знаменитого американського акселератора Y Combinator.

СЕО - Антон Міщенко

People.ai - сервіс аналізу роботи сейлз-менеджерів. Мета - показати компаніям, наскільки ефективно працюють їхні менеджери з продажу, згідно з аналізом даних з пошти, дзвінків, CRM, месенджерів. Зараз проект працює і розвивається в США.

СЕО - Олег Рогінський

4 3D

Kwambio - одеський стартап, який розвиває власну hardware-розробку - перший високоточний 3D-принтер для друку керамічних виробів.

Kwambio друкує на 3D-принтерах об'єкти будь-якої складності: прикраси, посуд, предмети інтер'єру, промислові зразки і навіть кісткові імплантати. Фабрика займається 3D-печаткою керамічних виробів, а також розробкою інновацій в сфері 3D-друку і адитивних технологій виробництва і працює для ринків Європи і США.

Команді вдалося скоротити терміни виробництва виробів до декількох днів за допомогою створення нової технології струменевого 3D-друку керамічними порошками, що дозволяє друкувати відразу готові об'єкти.

СЕО - Володимир Усов.